Presunúť na hlavný obsah

Ukradnúť auto dnes trvá kratšie ako zaplatenie v obchode za nové topánky

Móda

Môžete mať najnovšie auto luxusnej značky s najnovšími technológiami, no ani to nezastaví zlodejov, aby vám ho ukradli hoc aj za 4 sekundy. Pýtate sa, ako ho teda 100 % ochrániť? Prezradíme vám v článku.

Zlodeji áut sú čoraz viac sofistikovanejší. Ukradnú vám auto z parkoviska, spred garáže či domu bez toho, aby sa čo i len trochu zapotili. Pozrite si krátke video, ako taká krádež prebieha.

Ako teda spoľahlivo ochrániť auto tak, aby ste ho zakaždým našli tam, kde ste ho zaparkovali? Odpoveď sa skrýva v dodatočnom zabezpečení vozidiel. Ide o technológiu, ktorá ponúka ochranu vášho automobilu navyše.

Trh s dodatočnými zabezpečeniami ponúka množstvo alternatív. Každá funguje na inom princípe, no najlepšia je tá, ktorá ochráni vaše auto aj v prípade, že by mal zlodej kópiu vášho kľúča od auta. A jedným z takýchto zabezpečení je práve VAMPIRE Lite.

Ako funguje VAMPIRE Lite?

VAMPIRE Lite funguje na elektromechanickom princípe. V realite to znamená, že po inštalácii tohto zabezpečenia dostanete od výrobcu ešte jeden kľúč. Ak je tento kľúč vložený na určené miesto, s autom je možné odísť. Ak tam tento kľúč nie je, vozidlo je nepojazdné. Kontakty vnútri auta sa prerušili, preto nie je možné ho naštartovať. A práve vďaka tomu máte istotu, že ho nájdete vždy tam, kde ste ho nechali.

Ochranu auto s VAMPIRE Lite si viete rozšíriť aj o ďalšie 2 moduly, vďaka ktorým bude vaše vozidlo chránené aj pred naložením, ťahaním, zdvíhaním, vniknutím do motorovej či batožinovej časti. Dokonca vám vie ochrániť aj kolesá.

Kde sa dá VAMPIRE Lite namontovať?

Aktuálne máme pobočky v týchto 4 mestách: v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici a Lemešanoch. Presné adresy nájdete tu.

Ako dlho to trvá?

Inštalácia VAMPIRE Lite trvá v priemere 4 hodiny. Ráno auto priveziete a poobede je už 100 % chránené.

Koľko to stojí?

VAMPIRE Lite predstavuje jednorazovú investíciu, ktorá si nevyžaduje žiadne ďalšie poplatky, či už za prevádzku alebo aktualizáciu systému. Jeho cena závisí od značky a modelu auta. Ak chcete mať vaše vozidlo 100 %-ne chránené, požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku na tomto odkaze.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -