Presunúť na hlavný obsah

Splnený sen pre módnych nadšencov: Jedinečná ponuka pre Slovenky s až 80 % zľavami!

Štýlové nákupy

Hollywoodske hviezdy a rôzne celebrity často obdivujeme pre ich dokonalý štýl. Ten majú aj vďaka prístupu k prominentným kolekciám a predajniam, ktoré sú vo svete známe ako „invitation only“. Táto novinka je odteraz aj na Slovensku. Ukážeme vám, čo to vlastne je a ako sa tam môžete pridať aj vy.

Nájsť jedinečné dizajnérske kúsky za dostupné ceny nám môže niekedy pripadať takmer nemožné. Celé tajomstvo sa neraz ukrýva v exkluzívnych módnych komunitách, do ktorých má prístup len zopár vyvolených.

Hoci o drvivej väčšine môže bežný smrteľník iba snívať, jedna z nich prichádza aj na Slovensko. E-shop BestSecret je v rámci celej Európy známa ako exkluzívna fashion platforma, ktorá ponúka viac ako 3 000 prémiových značiek, od high street módy až po najluxusnejšie dizajnérske kolekcie. 

Iba na pozvánky a s až 80 % zľavami

K BestSecret sa však nedostane každý. Ide o uzavretú komunitu určenú len pre členov, ktorí získali prístup vďaka pozvaniu od iného člena. Na vyvolených čaká viac ako 5 miliónov produktov vrátane dámskeho, pánskeho, detského či športového oblečenia, obuvi, ale aj unikátnych doplnkov do domácnosti.

Okrem toho každý deň na členov čakajú nové a neopakovateľné zľavy, mnohokrát až do výšky 80 % – treba ich však využiť rýchlo. Luxusné značky totiž nerady ponúkajú svoje výrobky zľavnené, a tak je väčšina výnimočných cien časovo limitovaná.

Stovky top značiek na dosah

BestSecret ponúka stovky výnimočných značiek, medzi ktoré patrí Guess, Michael Kors, Calvin Klein, Furla, Balmain, Dolce & Gabbana, Fendi, MaxMara alebo Balenciaga. Objednať si jednoducho a rýchlo napríklad šaty od Karl Lagerfeld, dokonca s jedinečnou zľavou, už nemusí byť len nesplneným snom.

„Milujem módu a hľadať štýlové kúsky je moja záľuba. Keď som sa dostala na BestSecret, hneď som si začala prezerať svoje obľúbené značky a našla som kúsky, k akým by som sa v našom meste, ale asi ani v Bratislave nikdy nedostala,“ hovorí Eva. Výhodou je, že na žiadny produkt netreba čakať niekoľko týždňov či mesiacov, ako je pri luxusných značkách zvykom. Všetko je totiž pripravené na okamžité doručenie. Vrátenie tovaru zdarma je samozrejmosťou. 

Ponuka, ktorá sa nemusí opakovať

Nakupovať v e-shope BestSecret je tak trochu vzrušujúcou výzvou. Dôvodom je aj to, že pravidelne o polnoci prebieha veľká aktualizácia produktov. To znamená 500 nových módnych kúskov každý deň. Pripraviť si dokonalý styling nikdy nebolo jednoduchšie.

Počet pozvánok je však limitovaný – ak si nestihnete zaregistrovať svoje členstvo, prídete o jedinečnú možnosť objavovať súčasné trendy za mimoriadne ceny už dnes. Nepremeškajte šancu a získajte svoju unikátnu pozvánku do fashion komunity vďaka Feminity.sk aj vy. 

CHCEM POZVÁNKU

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou BestSecret.