Presunúť na hlavný obsah

Bio letné limonády dokážu spomaliť starnutie

Zdravie

Osviežte si horúce letné dni s limonádou, ktorá nielen zaženie smäd, ale aj posilní vašu imunitu. BIO sirupy z dielne rodinnej firmy ZAMIO, patriacej k najväčším pestovateľom kráľovnej antioxidantov – arónie čiernoplodnej, sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú i v lete pristupovať k svojmu zdraviu zodpovedne a zároveň potešiť rodinu a deti výborným nápojom z rúk slovenských producentov.

Zaiste si ešte spomínate na letá z vašich detských čias, ktoré ste trávili na prázdninách u babky. Vôňu týchto radostných dní okrem neviazanej zábavy vždy dopĺňali chutné sladké dobroty a skvelé limonády z domácich sirupov. O tento úžasný pocit sa nemusíte ukrátiť ani teraz. Stačí ak zainvestujete do poctivého výrobku, medzi ktoré sa radia i produkty od značky ZAMIO a potešíte tak nielen chuťové poháriky, ale aj vaše zdravie.

Zázrak na spomalenie starnutia

ZAMIO má svoju základňu na ekologických plantážach v okrese Michalovce, kde sa predovšetkým sústredí na pestovanie plodov arónie: „Pre pestovanie arónie sme sa rozhodli kvôli jej blahodarným účinkom na ľudské zdravie. Našim zákazníkom pomáha pri anémii, cukrovke, onkologických ochoreniach, kardiovaskulárnych problémoch, poruchách štítnej žľazy a skvelá je i na podporu imunity,“ prezrádza jedna zo zakladateliek firmy Zamio.

Arónia je krovitá rastlina, nazýva sa tiež jarabina čierna a ľudia o nej často hovoria ako o najzdravšom živom plote. Je tomu nielen pre jej široké liečivé účinky, ale aj kvôli krásnym kvetom a pestrofarebným listom. Samotná liečivá sila sa však skrýva v plodoch arónie. Tie obsahujú antokyaníny, vitamíny A, B, C, P, antioxidanty zmierňujúce stres či bioflavonoidy, predovšetkým rutín, ktorý skvelo pôsobí na pevnosť ciev. Nechýbajú v nich ani minerálne látky a stopové prvky ako železo, jód, fluór a mangán. Pre všetky tieto vlastnosti je arónia považovaná za liečivý zázrak, no zároveň ide aj o účinný prostriedok schopný spomaliť starnutie. Prvé výsledky by ste pri pravidelnom užívaní mali spozorovať už po dvoch týždňoch a tak zaradenie arónie do vášho prázdninového nápojového lístka je ideálnou voľbou.

Sirupy a šťavy aj pre deti

Letné limonády sa spájajú aj s detským potešením a vedia to i v ZAMIO: „Nakoľko má arónia mierne kyslasto-natrpklú chuť, pre deti sme pripravili kombináciu BIO Arónia a BIO Jablko,“ hovorí ďalej Lucia Harmóciová. V portfóliu tohto jedinečného slovenského producenta nájdete okrem štiav a sirupov aj iné výrobky z arónie ako sušené plody, čaj či obľúbený smoothie prášok. Okrem toho tu nájdete aj produkty z iného ovocia. To buď pod hlavičkou vlastného BIO certifikátu v ZAMIO sami pestujú (arónia, čierne ríbezle, baza čierna) alebo vykupujú od certifikovaných slovenských pestovateľov. V ZAMIO navyše funguje aj vlastný výkup ovocia (lesné čučoriedky, moruša, brusnice, maliny) a všetky produkty sú spracované lisovaním za studena. Arónia je jedna z mála plodín, ktorá mrazením nestráca výživové hodnoty ani nutričné vlastnosti, preto ju po zbere hneď mrazíme a počas celého roka lisujeme. Všetky naše šťavy sa tiež vyznačujú intenzívnou chuťou a  výrobky z BIO arónie boli ocenené Značkou kvality SK!

Všetky produkty nájdete na zamio.sk

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -