Presunúť na hlavný obsah

Súboj kolagénov: Prečo je ZEEN COLLAGEN PURE víťazom?

Krása

Chystáte sa kúpiť si svoj prvý kolagénový doplnok? Alebo ho už dlhšiu dobu užívate, no nie ste spokojní s výsledkami? Tak či onak, je nám úplne jasné, že na dnešnom zahltenom kolagénovom trhu je naozaj náročné nájsť taký morský kolagén, ktorý vám bude vyhovovať po všetkých stránkach. My už svojho víťaza máme: ZEEN COLLAGEN PURE. Prečítajte si nasledujúce riadky a zistite, v čom predbehol bežné kolagény v prášku.

Čo má väčšina kolagénov spoločné?

Niekto by bol povedal, že jednotlivé kolagénové produkty sa od seba až tak veľmi nelíšia. Väčšina z nich obsahuje 100 % čistý a bio-aktívny morský kolagén typu I, II aj III, ktorý je klinicky testovaný a má skvelú rozpustnosť aj vstrebateľnosť. Ku mnohým z nich býva pribalený aj vitamín C, ktorý podporuje vstrebávanie a tvorbu samotného kolagénu. Ani ZEEN COLLAGEN PURE nie je v tomto výnimkou. No predsa len má zopár výhod navyše, vďaka ktorým môže nosiť nálepku prémiového kolagénového produktu.

V čom je ZEEN COLLAGEN PURE iný?

Tajomstvo úspechu hydrolyzovaného kolagénu značky ZEEN by Roal spočíva v 5 hlavných benefitoch:

Vyšší obsah kolagénu

Jednou zo základných a často podceňovaných informácií je množstvo morského kolagénu v dennej dávke. Väčšina kolagénových doplnkov obsahuje približne 3 000 miligramov, zatiaľ čo ten značky ZEEN až 6 000 mg! Pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá.

6 000 miligramov je presne tá správna denná dávka kolagénu, ktorá vám zaručí, že do 3 mesiacov pocítite jeho prvé účinky. Ak by ste ho brali menej, účinky by sa objavili oveľa neskôr alebo vôbec. A naopak, ak by ste brali kolagénu viac, vaše telo by si vzalo len časť z neho a zvyšok vylúčilo.

Príjemná chuť

Častým problémom kolagénov v prášku býva ich chuť. Keďže sa jedná o morský kolagén, niektoré produkty majú vôňu alebo pachuť pripomínajúcu rybacinu. Jasné, aj „močariskový” kolagén sa dá vypiť, ale prečo si kaziť chuť?

ZEEN COLLAGEN PURE nielenže po rybacine nechutí, ale nemá v sebe dokonca ani žiadne chemické prímesi či konzervanty. Takže pri jeho užívaní vám nebude krútiť nosom a nepokazí vám ani chuť džúsu či smoothie.

Luxusné balenie

Pre prémiové produkty by mal byť reprezentatívny vzhľad a jednoduchá príprava samozrejmosťou. ZEEN COLLAGEN PURE je balený do elegantnej čiernej krabičky so zlatou potlačou, ktorá je naozaj pevná a po jej vyprázdnení ju môžete použiť napríklad na odkladanie čajových vrecúšok či bižutérie.

Ďalšou výhodou je, že morský kolagén značky ZEEN je rozdelený do presne 30 denných dávok uložených v praktických vrecúškach odolných voči vzduchu a vode. Takže ak budete cestovať, stačí si len hodiť potrebné množstvo vrecúšok do tašky a nemusíte so sebou ťahať celú krabicu.

Overený produkt obľúbený medzi zákazníkmi

Prémiové účinky ZEEN COLLAGEN PURE sú nepopierateľné aj vďaka milým recenziám a komentárom, ktoré nájdete na Facebook stránke značky ZEEN by Roal. Vytvorila sa na nej nádherná komunita plná  ženských, mužských aj celebritných milovníkov tohto morského kolagénu.

Nižšia cena a doprava ZADARMO

Takže, zhrňme si to: dvojnásobný obsah kolagénu v dennej dávke, skvelá chuť, praktické balenie a pozitívne ohlasy. To všetko sú benefity navyše, ktoré odlišujú morský kolagén ZEEN COLLAGEN PURE od bežne dostupných kolagénových doplnkov. A čerešnička na torte? Momentálne je dostupný za akciovú cenu 45,90 €, a to vrátane dopravy ZADARMO! Tak prečo kupovať za rovnakú cenu menej, keď môžete mať viac?

Vyskúšajte všetky spomínané benefity ZEEN COLLAGEN PURE na vlastnej koži a presvedčte sa tak o jeho výnimočnosti. Stačí kliknúť na  ZEEN WORLD e-shop alebo
tento elixír mladosti a krásy môžete nájsť aj exkluzívne na pultoch dm drogerie markt.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -