Presunúť na hlavný obsah

Je pre vás injekčne podávaný botox strašiakom? Existuje aj bezbolestné riešenie

Krása

Každá z nás je sama sebe tým najprísnejším kritikom. Zároveň by sme všetky uvítali, keby sme si so svojimi „chybičkami krásy“ dokázali poradiť bez kozmetických a chirurgických zákrokov v pohodlí domova. Je to vôbec možné?

V dobe Instagramu, filtrov a aplikácií, ktoré za pár sekúnd spravia z vašej fotografie obrázok dokonalej ženy s bezchybnou pleťou rastie túžba vyzerať rovnako aj v skutočnosti. Chcete dosiahnuť perfektné výsledky bez skalpela a injekčne podávaného botulotoxínu? Vďaka používaniu biotechnologických cosmeceuticals môžete dosiahnuť ohromujúce výsledky porovnateľné s invazívnymi zákrokmi. 

Pre tie z vás, ktoré neláka „risknúť“ ihly na vlastnej tvári našťastie existujú alternatívny.

Nesľubujeme zázraky na počkanie, ale... 

Botox a rôzne kokteily účinných látok aplikovaných injekčne už zďaleka nie sú len témou zrelých žien po štyridsiatke. Vyzerať sviežo a mlado túži každá žena – ideálne bez bolesti a s minimálnou investíciou času a peňazí. V porovnaní s invazívnymi skrášľujúcimi zákrokmi sú biotechnologické cosmeceuticals alternatívnou, ktorá poteší množstvo tých, ktorí sa chcú o seba starať. Na trhu je široký výber produktov, ktoré obsahujú látky napomáhajúce omladeniu a vypnutiu pleti. Otázkou však zostáva, či obsahujú dostatočné množstvo účinných látok, ktoré prinesú výsledky. Ako zistiť, či nevyhadzujete peniaze zbytočne? Základom je spoznať účinky botoxu a jemu podobných peptidov. 

Ako účinkuje botox? 

Botox je látka, ktorá má schopnosť uvoľniť svaly. Podáva sa injekčne priamo do svalu alebo hlboko pod kožu. Účinkuje tak, že čiastočne zablokuje nervové impulzy, ktoré prúdia z mozgu do svalov a tým znižuje ich nadmerné sťahy. Okrem iných zdravotných indikácií sa v medicíne používa aj na zlepšenie vzhľadu. To sa dosahuje aplikáciou do oblasti zvislých vrások medzi obočím, vejárovitých vrások očného okolia a vrások na čele. Na vyhladenie nasolambiálnych rýh sa botox neodporúča. 

Vyskúšajte komplexné pôsobenie prírodných peptidov a riešte problémy s pokožkou bez nežiadúcich účinkov.

Injekčná aplikácia botulotoxínu sa spája aj s istými nežiadúcimi účinkami. Tým sa môžete pri domácej, dlhodobej a pravidelnej aplikácii cosmeceuticals – biotechnologických produktov s vysokou koncentráciou účinných látok vyhnúť. Vysoko koncentrované biotechnologické produkty vo farmaceutickej kvalite zároveň zaručujú, že vaša tvár nebude po aplikácii pôsobiť dojmom „masky“.

Peptidy – neoceniteľný dar prírody

Schopnosť peptidov preniknúť do hlbších vrstiev pokožky je dlhodobo známa. Koniec koncov – aj botulotoxín je peptid. Biotechnologické prípravky alebo takzvané cosmeceuticals sú kozmetické prípravky spĺňajúce prísne farmaceutické kritériá. Od bežných krémov a sér sa líšia tým, že koncentrácia biotechnologických peptidov, ktoré slúžia ako alternatíva botulotoxínu je taká vysoká, že je možné dosiahnuť omladzujúci a vyhladzujúci efekt ich pravidelnou aplikáciou na pokožku bez nutnosti injekčného podania. 

Keď vám doteraz robilo problém nájsť vhodný prípravok na váš typ pleti, cosmeceuticals sú dobrou správou aj pre vás. Primerane sa starajú o všetky typy pleti – ale nerozdeľujú sa do kategórií podľa toho, či máte mastnú, suchú alebo citlivú pleť. Každý z produktov Fytofontana Cosmeceuticals sa špecializuje na konkrétne riešenie. Medzi najvyhľadávanejšie produkty na zlepšenie kvality pleti stále patria také, ktoré majú schopnosť korigovať prvé známky starnutia pokožky. 

Bezbolestnou alternatívou laserového ošetrenia pleti je set dvoch biotechnologických sér Laserceutical na dennú a nočnú aplikáciu. Hodnotne nahradí laserový alebo chemický peeling a jediným- no pozitívnym „vedľajším účinkom“ ich používania je osvieženie a omladenie pleti, ktoré sa dosahuje odstránením odumretých buniek pokožky a stimuláciou podkožia.

K najobľúbenejším produktom patrí Botuceutical – neinvazívna alternatíva botulotoxínových injekcií vo verziách ForteGold a Platinum. Jednotlivé produkty sú odstupňované podľa koncentrácie bioaktívnych peptidov. 

Trojlístok prírodného zdroja mladosti dopĺňa i produkt Liftoceutical, ktorý vďaka biotechnologickým extraktom z prírodných látok dokáže účinkom nahradiť  lifting – chirurgické vyhladenie kontúr tváre. Vypnutím pokožky však účinok nekončí – pravidelným používaním emulzie dochádza k prirodzenému zvyšovaniu produkcie kolagénu, elastínu a glukosaminu v pleti. 

Švajčiarska receptúra prípravkov Fytofontama Cosmeceuticals je zárukou najvyššej kvality spracovania bioaktívnych látok, ktoré sa v prípravkoch od spoločnosti Herb-Pharma nachádzajú. Jednotlivé produktové rady sú presne cielené na konkrétne problémy pleti alebo na výsledky, ktoré ich používaním chcete dosiahnuť.  Všetky informácie o švajčiarskych produktoch spoločnosti Herb-Pharma, ako aj o ich zložení a účinku nájdete na www.f-cosmoceuticals.com.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -