Presunúť na hlavný obsah

Čas na nový štýl. Objavte nový Taft

Krása

Prinášame vám vylepšený Taft v úplne novom a atraktívnom dizajne, ktorý je teraz prehľadnejší a zrozumiteľnejší. Jednoducho zistite vami požadovaný stupeň fixácie pre vytvorenie perfektného účesu spolu s jasne vysvetleným benefitom, ktorý vám konkrétny typ produktu zaistí.

Taft ide v ústrety zodpovednosti voči životnému prostrediu, a preto sú obaly vyrobené používaním recyklovaných plastov a v prípade čiernej farby neobsahujú uhlík. Navyše sme vylepšili aj zloženie, ktoré je po novom úplne vegánske a v prípade tužidiel sme nahradili syntetické polyméry zemiakovým škrobom.

Nový Taft pre silné zážitky

Taft Curl balzam

Hľadáte perfektný produkt pre vaše kučeravé vlasy? Riešením je Taft Curl balzam, ktorý dodá vašim kučerám prirodzený a predovšetkým pravidelný vzhľad. Benefitom je zaistenie hebkosti pre vaše vlasy.

Taft Volume blow-dry sprej

Túžite po objemnom účese, ktorý vám vydrží celý deň? Máme pre vás riešenie, ktorým je Taft Blow-dry sprej, ktorý nanesiete na uterákom vysušené vlasy a pomocou fénu dosiahnete objemného účesu.

Taft Heat Protection sprej

Používate fén alebo žehličku na vlasy? Sú vaše vlasy kvôli tomu poškodené a majú sklon k lámavosti? Taft sprej pre ochranu pred teplom až do 230°C zaistí, že vaše vlasy budú chránené pred tepelnou úpravou fénom alebo žehličkou na vlasy. Navyše zanechá vaše vlasy hebké na dotyk.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -