Presunúť na hlavný obsah

Silná, nebojácna, jedinečná: Predstavujeme kolekciu H&M STUDIO AW21

Móda

Ste pripravená reštartovať váš štýl? Kolekcia H&M Studio Autumn/Winter 2021 je nabitá osobnosťou, vášňou a kráľovským duchom – a je pripravená dobiť svet.

Chce posilniť a povzbudiť, mixuje a kombinuje dramatické objemy s výraznými body a legínami, nadrozmerné štýly a úplety, očarujúce doplnky zdobené kryštálikmi a domáce oblečenie v mestskom štýle. Jednoducho: je vhodná pre kráľovnú novej generácie. Kolekcia H&M Studio AW21 bude dostupná na hm.com od 9. septembra. 

Táto jesenná kolekcia je inšpirovaná múzou, ktorá je odvážna a nebojí sa mať vlastný názor. Je plná odkazov, vrátane vlastne navrhnutého nápisu ´Queendom´ v grafity štýle. Ostrá farebná paleta obsahuje kráľovskú modrú, výraznú fialovú, prvky neónovej oranžovej a zelenej oživujú sivú, čiernu a krémovú; kolekcia je vytvorená z udržateľnejších materiálov ako recyklovaný polyester, organická bavlna a recyklovaný polyamid.

Objem sa nachádza naprieč celou kolekciou: kľúčovými kúskami sú objemná bunda, krátke šaty s objemnou sukňou a séria širokých nohavíc obsahujúcich výrezy na kolenách. Ďalej moderná variácia trojdielneho pásikavého obleku: zriasená bunda a úzky top dopĺňajú široké nohavice s vreckami.

Rovnako výrazné sú obtiahnuté body, legíny a priehľadné topy, niektoré zdobené flitrami a kamienkami, ktoré menia siluetu a zdôrazňujú väčší komfort. Súprava spodného prádla s viacerými remienkami a detailmi z kovových krúžkov je navrhnutá tak, aby upútala a dala sa jednoducho skombinovať s mikinou a tričkom alebo skráteným úpletom.

“Inšpirovali sme sa modernými ženami, ktoré dokážu ovládať svoju silu v akejkoľvek situácii, či majú oblečený pásikavý kostým alebo čipkované spodné prádlo. Chceli sme vytvoriť všestranné dizajny, ktoré si môžete obliecť podľa nálady, no vždy sa v nich budete cítiť skvele – sú to silné dizajny pre sebavedomé ženy,” hovorí Linda Wikell, Concept Designer for H&M Studio.

“Myslím si, že toto je ten správny čas pre túto silnú kolekciu Studio, ktorá bola vytvorená za účelom, aby ste sa cítili ako kráľovná. Komfort je stále kľúčový, no my sme ho vylepšili odvážnymi kúskami z veľmi pohodlných materiálov, aby ste vyzerali a cítili sa sebavedomo.” hovorí Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor at H&M.

Spustenie kolekcie Studio AW21 bude doplnené o spoluprácu so Sellspy, digitálnou platformou pre obľúbené oblečenie, ktorá v súčasnosti funguje v 24 európskych krajinách. Archívne kúsky H&M Studio, vybrané Ann-Sofie Johansson a dizajnérskym tímom H&M, budú k dispozícii na stránke Sellspy.com/HM od 15. septembra.

O H&M Studio

H&M Studio je najmodernejšia ponuka zameraná na módne trendy. Je vyvinutá interným dizajnérskym tímom v ateliéry v Štokholme a je predstavovaná dvakrát do roka.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -