Presunúť na hlavný obsah

Lucia Šenková @lussimakeupartist si musela nechať rozpustiť pery!

Krása

Lucia Šenková, vizážistka celebrít, známa ako @lussimakeupartist sa na svojom Instagrame vyznala, že doplatila na “fušerskú” robotu, keď sa rozhodla nechať si zväčšiť pery.

Neodborná aplikácia jej spôsobila komplikácie a len o vlások sa vyhla chirurgickému zákroku!

Po dlhšom období, kedy začala badať zmeny na svojich perách sa odhodlala vyhľadať lekársku pomoc.Vstupnú konzultáciu absolvovala s MUDr. Evou Šimbochovou na klinike ENVY® v Bratislave, kde jej ako možné riešenie navrhli rozpustenie pier.

"V prípade, že klientka pociťuje, že sa po aplikácii výplňového materiálu niečo mení, je potrebné vyhľadať lekára, ktorý zákrok a samotnú aplikáciu vykonal,” upozorňuje MUDr. Eva Šimbochová.

“Spočiatku to nebolo vôbec vidno, časom sa mi však vytvorilo mnoho hrčiek, ktoré boli viditeľné aj na sliznici”.

Lucia teda na odporúčanie kliniky ENVY® podstúpila rozpustenie pier.

Cestu za novými perami zdokumentovala na svojom instagrame @lussimakeupartist, kde sa snaží upozorniť na všetky nástrahy neodbornej aplikácie výplňových materiálov. Na svojej sociálnej sieti zverejnila aj autentické zábery celého procesu postupného rozpúšťania pier. 

MUDr. Eva Šimbochová uvádza, že sa v ambulancii stretávajú s neodborne aplikovaným materiálom do pier pomerne často.

Cesta za novými a hlavne zdravými perami trvala pre @lussimakeupartist 3 mesiace.

“Ak vám niekto na jedno sedenie narve do pier príliš veľa alebo to robí po 1-1,5 ml v krátkom časovom odstupe, bude to všeličo, len nie dobré. Vyberajte si svoju kliniku rozvážne” uzatvára talentovaná makeupartistka.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -