Presunúť na hlavný obsah

Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2021

Modeling

Castingy sa budú konať v dňoch od 24. septembra do 30. septembra v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude sprevádzať všetkými castingami.

Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR Sáša Jány k projektu hovorí:

“Som rád, že i v dobe Covidu boli naše castingové aktivity extrémne úspešné. Veľmi ma teší záujem o projekt Schwarzkopf Elite Model Look, ktorého castingy výnimočne, vzhľadom k aktuálnym pandemickým opatreniam, prebehnú v septembri po národnom finále. Verím, že objavíme nové talenty, ktoré budú úspešné i v oblasti sociálnych médií, ktoré dávajú novej generáici modeliek a modelov ,,silný hlas” a možnosť prejaviť sa. Snažíme sa, aby nové tváre, ktoré zastupujeme pochopili, že existuje mnoho podôb krásy a aby si uvedomovali svoju jedinečnosť. Verím, že naviažu na úspechy Michaely Hlaváčkovej, Saši Gachulincovej, Lindy Nývltovej či Michaely Kocianovej.”

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu. V rámci castingov budú prebiehať losovania o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekoratívnej kozmetiky The ONE od Oriflame a predplatné časopisu EMMA. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia značky Rowenta na všetkých castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť s maximálnou starostlivosťou pre zachovanie ich zdravia. Na niektorých castingoch bude možné sa nechať učesať profesionálnym kaderníkom. O poradenstve a zvýraznení prirodzenej krásy sa na castingoch vo vybraných mestách postarajú profesionálne vizážistky značky Oriflame, od ktorých sa bude možné nechať nalíčiť.

Vo väčšine miest predvedú modelky a modelovia agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb značky Schwarzkopf. Všetci záujemci, i z radov doprovodu, či prihliadajúcich, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zdarma analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

Do 14 dní po ukončení castingov budú kontaktováni všetci, ktorí postúpia do užšieho výberu. Vybrané dievčatá a mladí muži sa následne zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Prahe. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na svetové finále Elite Model Look.

Ďalší ročník castingov pre Slovenskú republiku prebehne v septembri 2021 v týchto obchodných centrách:

Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2021 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú Rowenta for Elite Model Look, dekoratívna kozmetika The ONE od Oriflame a lifestylový internetový magazín FEMINITY. Mediálnymi partnermi sú rádio Europa 2, magazín EMMA, Bigmedia a FashionTV czech&slovak.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -