Presunúť na hlavný obsah

Navždy 16

Móda

Cíť sa tak. A budeš Always Right. K dotvoreniu celkového pocitu 90 rokov potrebuješ pár alebo možno zopár párov nových tenisiek. Tie sú totiž absolútne neodmysliteľnou súčasťou naoko nedbalého, no veľmi dobre premysleného amerického looku z prelomu storočia

Buď ako vtedajšia „it girl“ alebo buď sama sebou. Keď si nespomínaš na legendárnu reklamnú kampaň s najvychytenejšou modelkou 90‘ rokov Cindy Crawford na nápoj v plechovke, nevadí. Mať štýl a byť ikonou svojej doby môžete byť aj vy. Stačí, že budete vždy na tepe najnovších trendov.

V najnovšej kampani značky Sprandi sa do role Cindy Crawford postavila svetoznáma top modelka Taylor Hill, ktorá svojim espritom ohúrila súčasný módny svet. Zároveň má v sebe niečo, čím intenzívne pripomína jednu z najžiadanejších modeliek 90‘ rokov.

V čom je to čaro?

Najlepšie na tom je, že súčasné trendy spadajúce štýlovo do uvoľnených 90‘ rokov sú tak pohodlné, farebne, strihovo a štýlovo lichotivé, že i tým, ktorí mali v deväťdesiatkach sweet sixteen padnú ako uliate a nielen mentálne, ale aj fyzicky sa vrátia do čias, v ktorých bol svet gombičkou.

Boli to časy, keď sa sloboda začala prejavovať vo všetkých oblastiach života. Priekopníkmi v každej ére bývajú móda a umelecký prejav. Objavili sa sprejeri, západniarska hudba, farebné vlasy, ultrakrátke šortky a ultra sexy legíny. Všetko toto sa podarilo stelesniť na evente CCC v petržalskom skateparku Kaspian za účasti vychytených slovenských streetartových umelcov a s hudobným doprovodom Laciho Strike-a. Keď ste event zmeškali, nesmúťte. Určite to nebola posledná príležitosť, kde budete môcť zažiariť v originálnych teniskách. Čo k nim potrebujete?

Každému, kto v 90. rokoch chcel byť „šmrnc“ stačila ležérna mikina, ponožky s dvoma farebnými pásmi vytiahnuté „prekliate“ vysoko, veľké tričko s logom obľúbenej kapely a mohlo sa vyraziť do ulíc. Cítite to tak aj teraz?

Ktorékoľvek „tendy“ sú trendy!

Najnovšia kolekcia tenisiek Sprandi s podtitulom Always Right vás presvedčí o tom, že ktorékoľvek z tenisiek si vyberiete, nemáte šancu šliapnuť vedľa. Keď milujete pastelové odtiene modrej, zelenej, žltej, ružovej a fialovej či masívne podrážky, choďte do toho! Keď vás oslovujú skôr temné, grunge evokujúce kúsky, tiež neprídete skrátka. Biela je biela, k nej sa nijako extra vyjadrovať netreba – biele tenisky sú MUST. Keď naopak prahnete po viacfarebných TENISKÁCH - teniskách, ktoré svojim štýlom kopírujú obuv športovcov no sú v skvelom streetovom prevedení, vyberiete si. Klasické, nadčasové strihy tenisiek Sprandi presvedčia aj tých, ktorí nedajú dopustiť na svoj konzervatívnejší módny talk.

Kúsky z najnovšej kolekcie na vás čakajú na www.ccc.eu/sk, v aplikácii CCC, ktorá prináša množstvo dodatočných výhod vrátane možnosti výmeny alebo vrátenia tovaru do 30 dní bez udania dôvodu alebo vyberajte, skúšajte a užívajte si tú pravú streetovú divočinu priamo v kamenných predajniach CCC.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -