Presunúť na hlavný obsah

Slovenské influencerky v štýlovej kolekcii H&M jeseň/zima 2021

Móda

H&M s potešením predstavuje tohtoročnú kolekciu jeseň/zima 2021; v ktorej sa outdoor stretáva s elegantným štýlom a prináša dávku funkčnosti. Navyše, ako ďalší krok H&M smerom k pozitívnej budúcnosti módy, je táto kolekcia čiastočne vyrobená z udržateľných materiálov.

Prácou s ECOVERO ™ - udržateľnou viskózou vyrobenou z dreva pochádzajúceho z kontrolovaných zdrojov, organických a recyklovaných tkanín, vytvorila spoločnosť H&M výber všestranných kúskov, ktoré prinášajú súčasný nádych klasickej estetiky vidieka.

Škála zemitých zelených tónov prináša prirodzenú sviežosť, zatiaľ čo kontrastné akcenty oranžovej a čiernej zachytávajú mestskú citlivosť. Tvárami editoriálu sa stali Janka Slačková, Linda Mlynčárová, Ivana Antal Petrušová, Jana Kočišová a Ema Fajnor.

Kolekcia je dostupná online na hm.com od 16. septembra a v obchodoch od 23. septembra 2021.

Kolekcia jeseň / zima 2021 je praktická, ale zároveň módna. Recyklovaná polyamidová nepremokavá bunda sa napríklad môže zmeniť na praktickú tašku, zatiaľ čo overal z recyklovaného polyesteru a rolákové nákrčníky je možné vrstviť s inými kúskami kolekcie. Ďalšie kľúčové produkty, vrátane čiernych a oranžových legín, prešívanej vesty zo 100% recyklovaného polyesteru a nadrozmerného pulóvra s kapucňou, symbolizujú súčasný, ale pohodlný streetstyle 90. rokov. Kozačky nad kolená, čižmy Chelsea s robustnou podrážkou a baseballové čiapky neutrálneho odtieňa podčiarkujú premyslenú outdoor estetiku. Strihy sa vedia prispôsobiť a jednoducho vrstviť a prinášajú moderné prevedenie materiálov a povrchových úprav. Kolekcia tiež obsahuje rovnako ladené doplnky pre psov, prešívané a pletené kabáty pre psov a prešívanú tašku pre psa.

„Milujem multifunkčnosť tejto kolekcie; chceli sme našim zákazníkom zameraným na trendy priniesť praktické prvky outdoor štýlu. Aj napriek očarujúcim nostalgickým odkazom prináša pocit odvážnej novosti.“ - Maria Östblom, vedúca dizajnu pre dámske oblečenie v H&M.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -