Presunúť na hlavný obsah

Krainová ukázala svoje vymakané telo a vlasy: Aj takto sa udržiava fit!

Krása

Ako hovorí svetoznáma top modelka Simona Krainová:“ Hlas, ktorý Ti v duchu šepká, že to nedokážeš, klame..“ Aj takto ukazuje celému svetu, že vyzerať úchvatne aj tesne pred 50tkou sa dá, stačí chcieť a pracovať na sebe. Prečítajte si tipy, ako sa udržuje v tej najlepšej kondícií a čo jej pomáha na rast vlasov!

Myslíme, že nebudeme klamať ak povieme, že takmer každá z nás chce alebo chcela vyzerať ako top modelka. Vyspovedali sme preto úchvatnú Simonu Krainovú, aby sa podelila o svoje tipy, ako udržuje svoje telo a vzhľad v top kondícií. Nie tak dávno predsa odhalila svetu na svojom Instagrame krásne vymakané nohy, či pravidelne ukazuje závidenia hodné lesklé a husté vlasy.

Zdravé vlasy sú korunou krásy

Dnes existuje už mnoho prípravkov a možností, ako si vlasy „zhustiť“ či dodať im objem. Nič však nie je také vzácne a krásne, ako sú nielen dobre vyzerajúce vlasy na oko, ale v prvom rade zdravé a vyživené vlasy. Práve Simona kvôli práci namáha vlasy možno viac ako my ostatní. Preto dbá na pravidelné a dôkladné umývanie a nepodceňuje ani kondicionéry, vlasové zábaly či balzamy na vlasy. „Moje vlasy sú pod neustálou paľbou kaderníkov, fénov a vlasových žehličiek. Okrem toho som už dlhší čas úplne závislá na predlžovaní vlasov páskovou metódou, takže sú moje vlasy neustále v strehu. Preto som vďačná za môj objav počas karantény -  vitamíny na vlasy Bloom Hair. Myslela som si, že nebudem vidieť výsledky, no videla som ich prakticky okamžite. Moje vlasy sú lesklé, hebké, pevné a rastú ako z vody. Po začatí užívania gumených cukríkov Bloom Hair som svoje umelé vlasové pramene znížila o polovicu, no nie je to super?,“ hovorí top modelka Simona Krainová.

Pohyb a počúvanie tela je súčasťou mojej DNA

Nielen vlasy je potrebné mať zdravé, aby boli krásne, ale aj naše telo musí byť zdravé, aby sme sa cítili dobre. Nie je pre prekvapením, že aj Simona zaraďuje do svojho týždňa pravidelne pohyb, a nezabúda ani na beh. „ Akýkoľvek cieľ, je platný. Ak začínate behať, nepremýšľajte príliš o svojom tempe. Dôkladnejšia je vytrvalosť. Vybehnite radšej niekoľkokrát do týždňa kratšie, než by ste sa mali zničiť raz týždenne. A pozor, technika správneho behu je základ úspechu. Rovnako, ako pri spomínaných krásnych vlasoch je výživa,“ dopĺňa Krainová.

Prečo vyskúšať Bloom Hair vitamíny na vlasy? TIP Simony Krainovej:

  • Dodáva vlasom zvnútra potrebné vitamíny, minerálne látky a stopové prvky
  • Sú vhodné pre akýkoľvek typ vlasov a akýkoľvek stav – či už ide o farbené, odfarbené, lámajúce sa vlasy, vlasy s oslabenými korienkami, jemné vlastné a iné
  • Špeciálne zloženie gumených cukríkov pre tehotné ženy a mamičky
  • Relatívne rýchla cesta k zdravým a krásnym vlasom
  • Produkty NIE SÚ testované na zvieratách
  • Vitamíny na vlasy vyzerajú úžasné! Kto by predsa nemal rád ružové jednorožce!

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -