Presunúť na hlavný obsah

Jeseň 2021 je tu! Inšpirujte sa 3 tipmi, ako oživiť interiér

Bývanie

Čaro tretieho ročného obdobia má svoju osobitú charakteristiku. Nevyvolá prievan len v našich šatníkoch, pocitoch, ale aj v bývaní. Inšpirujte sa tipmi na jeseň 2021!

Keď sa hovorí o trendoch, tipoch či radách, neznamená to hneď, že musíte meniť celú domácnosť. Hlavne, kto by to robil pri zmene každého ročného obdobia. Máme osobitý vkus, každý sa na daný trend pozerá svojimi očami, ale ak nám niečo padne do oka, prečo to nezmeniť. Osviežiť si interiér, pokiaľ nám v tom nič nebráni, je vždy dobrá idea. Táto jeseň je skutočne pestrá, či už v rámci počasia alebo samotného bývania. Presvedčte sa sami. 

Smaragdová zelená

Táto farba so sebou prináša neskutočnú charizmu, ktorú dokáže vniesť aj do vášho interiéru. Ani sa nenazdáme a sú tu Vianoce. Perfektne bude svojim znamenitým odtieňom dopĺňať váš vianočný stromček či imelo. Dokonale ladí s drevom, ale spoločnú cestu nájde aj s kovovými čiernymi či zlatými prvkami. Ak zvolíte do svojej obývačky sedaciu súpravu smaragdovej farby, bude jednoznačne výrazným bodom vášho interiéru. 

Korenistá škorica

Návrat k prírode je heslom tohto roka a inak to nebude ani na jeseň. Návrhári sa inšpirujú tým, čo je pre dané obdobie typické, či už spomenieme uschnuté listy vo vetre, úrodu zo záhrady v podobe červených jabĺčok i tekvíc, alebo vôňu škorice, ktorá sa prenáša celým priestorom domu. Súhra týchto podnetov z prírody vytvára krásne odtiene, ktoré môžete využiť na rôznych druhoch textílií. V spálni ich viete využiť ako posteľnú bielizeň a v obývačke zas ako mäkké dekoračné vankúše.

Kombinácia materiálov

Ak ste milovníkom viacerých materiálov, v tomto prípade máte voľnú ruku na ich využitie. Samozrejme, treba dbať na to, aby spolu príjemne ladili. Drevo je materiál, ktorý nikdy ,,nevyjde z módy“ a ľahko sa s ním pracuje v rámci ostatných kusov nábytku a doplnkov. Dokonale si rozumie s kovom v čiernej farbe ale aj zlatými prvkami, ktoré sú aktuálne hitom. Práve zlatá farba dodá priestoru teplo, ktoré si v jesennom sychravom období vyžadujeme. Pokojne zvoľte čalúnenú sedačku, kožušinový kobereckonferenčný drevený stôl s kovovými nožičkami. Rovnako viete dizajnovo prepojiť sklenenú komodu s kovovými obrysmi a zlaté doplnky.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -