Presunúť na hlavný obsah

Prečo je ZEEN kolagén na trhu topka? Tu je 6 dôvodov!

Krása

Kolagénový trh na Slovensku sa čím ďalej, tým viac rozrastá, takže je nám úplne jasné, že vyznať sa v spleti všetkých tých produktov naozaj nie je žiadna sranda! My však máme pre vás tip na morský kolagén od značky ZEEN by Roal, ktorý je známy nielen svojou prémiovosťou a luxusným balením, ale najmä nepopierateľnými účinkami, ktoré si pochvaľujú aj spokojní zákazníci. Chcete vedieť, v čom je jeho tajomstvo?

Denná dávka kolagénu

Všimli ste si niekedy, že morské kolagény sa od seba líšia množstvom samotného kolagénu v balení? V mnohých prípadoch sa stretnete s naozaj nízkou dennou dávkou, a to približne 3000 mg. 

Oproti tomu ZEEN kolagén, ktorý stojí približne rovnako ako konkurenčné produkty, obsahuje až 6 000 mg kolagénu v dennej dávke. A to je presne to množstvo, ktoré vám zaručí, že už o 3 mesiace pocítite jeho prvé účinky. Prečo však neodporúčame siahnuť po kolagéne s „vyšším číslom”? Pretože vaše telo by takýto nadbytok kolagénu vylúčilo. To môžete rovno peniaze vyhodiť von oknom!

Účinné látky navyše

Okrem kolagénu ako takého obsahujú produkty značky ZEEN by Roal aj ďalšie prídavné látky, ktoré pomôžu vášmu organizmu. V zlatej verzii morského ZEEN kolagénu tak nájdete aj vitamín C, ktorý podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu, kyselinu hyalurónovú, ktorá vašu pleť hydratuje a omladí a v neposlednom rade aj zinok, ktorý je taktiež základom pre zdravú pleť a silné vlasy aj nechty. 

Skvelá vstrebateľnosť a chuť

Počuli ste už niekedy o hydrolyzovanom kolagéne? Je to druh morského kolagénu, ktorý prešiel takzvanou hydrolýzou, vďaka čomu ho naše telo následne dokáže oveľa ľahšie stráviť. Navyše, tento proces tiež odstráni rybaciu pachuť, ktorá mnohých ľudí od užívania kolagénu odrádza. 

ZEEN kolagén touto hydrolýzou prešiel, preto ho vaše telo naozaj jednoducho vstrebe a využije až do posledného miligramu. Môžete si dokonca vybrať, či chcete ZEEN kolagén s neutrálnou príchuťou alebo s chuťou šťavnatých citrónov.

Pre ženy aj mužov v každom veku

Ak ste si doteraz mysleli, že kolagén v prášku je len dámskou výsadou, radi vás vyvedieme z omylu. ZEEN kolagén obsahuje až 3 typy kolagénu, pričom každý z nich má svoje špecifické účinky na telo. Preto ho ocení ktokoľvek, či už ženamuž, aktívny športovec alebo človek vo vyššom veku.

Kolagén typu I sa postará o vašu vonkajšiu krásukolagén typu II zase o vaše kĺby či chrupavky a kolagén typu III o zdravé cievy, svaly a tráviacu sústavu. A to všetko v jednom „nadupanom” vrecúšku!

Praktické dizajnové balenie

Kolagén v prášku môže niekedy pôsobiť veľmi neohrabane. Zvyknú ho predávať v obrovských boxoch, ktoré sú naozaj nepraktické, a to najmä vtedy, keď sa rozhodnete cestovať. Navyše, nikto nie je dokonalý, každý občas zabudne užiť nejaký vitamín alebo doplnok stravy. Nebolo by lepšie zákazníkom ponúkať morský kolagén, ktorý si budú môcť vziať všade so sebou?

Jasné! Práve preto sa ZEEN by Roal rozhodol svoj kolagén rovno nadávkovať do 30 praktických vrecúšok, ktoré jednoducho otvoríte, vysypete do vody, rozmiešate a vypijete. Cestovať s nimi je hračka a navyše si ich môžete zopár hodiť len tak do kabelky pre prípad, že si doma zabudnete svoj kolagén pripraviť.

Akciové balíčky s darčekom

Viete, čo je na ZEEN kolagéne najlepšie? Že ho viete získať za naozaj skvelú cenu a s darčekmi navyše. Stačí siahnuť po akciových balíčkoch obsahujúcich 2 a viac balení ZEEN kolagénu, ku ktorým je vždy pribalená pozornosť vo forme výživového doplnku pre vašu imunitu či pleť alebo CBG Konopná masť. Jednoducho ideálny darček nielen pre vás, ale aj pre blízkych, ktorých chcete na Vianoce či iný sviatok potešiť darčekom plným zdravia a krásy.

Chcete sa o účinkoch ZEEN kolagénu presvedčiť na vlastnej koži? Tak neváhajte a dajte mu šancu! Nájdete ho exkluzívne v predajniach DM drogerie markt alebo priamo na stránkach ZEEN WORLD.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -