Presunúť na hlavný obsah

Po pôrode a stále vyzerá úžasne: Soňa Skoncová ukázala svoju tajnú zbraň

Krása

Soňa Skoncová je nezastaviteľná. Jej malý synček Robko práve oslávil svojich sedem mesiačikov a ona sa už úspešne vrátila na televízne obrazovky. Nemohli sme si nevšimnúť jej svieži look a naozaj dokonalé vlasy. Ako sa jej darí prepájať svoju kariéru a materstvo? Čo jej v tom pomáha a aké sú jej “mamičkovské” MUST-HAVES. Prezradila nám to v naozaj úprimnom rozhovore.

Robko má už 7 mesiačikov, ako si prežila toto čarovné obdobie? Určite bolo toto obdobie pre teba plné veľkých zmien, ale i čarovných okamihov.

Materstvo je obdobie turbulentných zmien, výziev a spoznávania nepoznaného. Snažím sa ku každej zmene v živote pristupovať s odvahou a trpezlivosťou. Prežívame krásne chvíle, ale aj tie náročnejšie. Najčarovnejší je však príval lásky - hlbokej a bezhraničnej. Nedá sa opísať slovami - dá sa len zažiť.

A na opačnej strane, ako sa cítiš teraz, keď si sa opäť vrátila do práce? Čo ti najviac pomáha nájsť balans medzi materstvom a prácou?

Odpoviem inak - práca mi pomáha nájsť rovnováhu v rodičovstve. Dni sú rovnaké, kolotoč povinností, z ktorého mama nevie vystúpiť a z toho vyplývajúca únava. Oddychujem v práci, lebo v živom vysielaní na chvíľu zabúdam na dojčenie, prebaľovanie a úspávanie. K Robkovi prichádzam s čistou hlavou a (s)pokojnešia.

V čom sa tvoja denná rutina najviac zmenila práve s príchodom dieťatka?

Môj život sa obrátil hore nohami. Vstávam s východom slnka, aktivity prispôsobujem synčekovi a večer padám unavená do postele. Viem si však dopriať čas pre seba. Rada chodím na prechádzky s mojim psíkom Lolkou, pijem kávu s najlepšou kamoškou alebo sa hýčkam mojimi obľúbenými beauty rutinami.

Tvoj tip pre všetky ženy, ktoré sa snažia nájsť si chvíľku pre seba aj popri bežných povinnostiach a dňoch plných zhonu.

Každý rodič potrebuje občas vydýchnuť. Počítajú sa aj krátke momenty: v sprche, v aute, v obchode... Ak sa ocitám sama v aute mením sa na speváčku v Carnegie Hall a prechádzka v potravinách sa vyrovná prechádzke na Champs-Élysées. Každé ráno a každý večer si doprajem 15 minút starostlivosti o svoj zovňajšok. Začínam pohárom čistej vody s vitamínmi Bloom Hair, pokračujem osviežujúcou sprchou a krátkou masážou mojej pokožky.

Prezraď nám tvoje tajomstvo sviežosti - kdekoľvek sa zjavíš, svet ako keby ešte viac zažiaril.

Ďakujem za kompliment. Užívam si život, lásku a rada sa smejem. Teším sa z každého nového dňa a snažím sa počúvať intuíciu od najjednoduchších rozhodnutí, čo dám do svojho tela až po tie komplikovanejšie - koho pustím bližšie k sebe. Einstein povedal, že existujú len dva spôsoby, ako prežiť život. Jeden je, akoby nič nebolo zázrakom. A druhý, akoby zázrakom bolo všetko. Mne sa páči ten druhý spôsob.

V čom učarovali Bloom Hair vitamíny pre mamičky práve tebe?

Mojim prianím je mať krásne a zdravé vlasy aj počas mamičkovského obdobia. Z každej strany počúvam, aké vie byť náhle vypadávanie vlasov pod vplyvom hormonálnych zmien nepríjemné. Každý jeden deň poctivo užívam sladké gumíky - 2 denne, ktoré sú určené práve pre tehotné a dojčiace mamičky. Musím zaklopať a potvrdiť, že fungujú.

Sonička, ďakujeme ti za tvoje slová. Každá z nás potrebuje svoju chvíľku iba pre seba. Aby sme si ju vedeli vychutnať naplno, starostlivosť o vlasy prenechávame odborníkom.

Rada Soničky Skoncovej prečo sa starať o svoje vlásky práve s pomocou Bloom Hair vitamínov?

  • Komplexné zloženie vitamínov a minerálnych látok
  • Obsahuje prospešný biotín, ktorý prinavracia vlasom život a podporuje ich rast
  • Jedinečné zloženie vitamínov vhodné aj pre tehotné či dojčiace mamičky
  • Vyživuje vlasy zvnútra a vášmu telu dodáva vitamíny, ktoré častokrát v strave neprijímame dostatočne.
  • Všetky vitamíny od Bloom Hair nie sú testované na zvieratách
  • Gumíky Bloom Hair obsahujú iba prírodné sladidlá, sú bez lepku, bez laktózy a bez umelých aróm 

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -