Presunúť na hlavný obsah

Nezabúdajte na dezinfekciu rúk a pokožky!

Zdravie

Súčasná koronavírusová doba si žiada zvýšenú starostlivosť o zdravie. A zdravie na niektorých verejných miestach si zase žiada dezinfikovať nielen prostredie, ale aj ruky.

Firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. je dovozcom a distribútorom dezinfekčných prostriedkov súpravy STÉRIDINE, ktoré aktivujú stále širšie rady patogénov, pritom však nepoškodzujú životné prostredie. Tieto dezinfekcie spĺňajú najnáročnejšie kritériá, a preto ich môžu používať aj ľudia s citlivou pokožkou, ktorí inak trpia na rôzne alergické reakcie.

Skúste si vybrať z ponuky dezinfekčných prostriedkov na ruky, prípravkov a preparátov z francúzskej súpravy STÉRIDINE. Nájdete v nej širokú škálu antiseptických mydiel s antibakteriálnymi účinkami, dezinfekčné mydlá s kompletným dezinfekčným záberom, dezinfekčné gély, ďalej vlhčené dezinfekčné obrúsky na ruky a tiež dezinfekčné utierky na detské hračky.

Samolepku DEZINFEKCIA RÚK PODĽA ČSN si nalepte k svojmu umývadlu, a tak ju budete mať stále na očiach, aby ste vedeli, ako si správne umývať a dezinfikovať ruky. Táto samolepka je vodovzdorná. Umyté ruky potom regenerujte krémom HAND MEDIC.

Firma KRÁSNÝ-ZT s.r.o. predáva dezinfekcie homologované Ministerstvom zdravotníctva ČR s príbalovými letáčikmi, ktoré obsahujú bezpečnostné údaje v českom jazyku, podľa medzinárodných smerníc REACH.

Firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. expeduje dezinfekčné prostriedky na Slovensko prostredníctvom Českej a Slovenskej pošty.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -