Presunúť na hlavný obsah

S Inglot bude Halloween 2021 stáť za to. Tieto make-up trendy musíte vyskúšať!

Krása

Keď nápad na kostým neprichádza, make-up zachraňuje situáciu. Halloween je iba raz do roka, preto treba využiť možnosť bez výčitiek zahaliť svoju tvár do hrubej vrstvy farieb, púdru a kreativity. Vaša peňaženka veľmi netrpí a dá sa použiť na tisíc spôsobov. Ak hľadáte inšpiráciu, ambasádori značky Inglot @milanwtf a @niky_rich to s make-up produktami a fantáziou zvládli na jednotku.

Halloween už dávno nie je iba o dokreslených mačacích fúzikoch starou čiernou ceruzkou na oči. Stal sa významným dňom najmä pre tváre Instagramu, ktoré na hotové umenie na tvári potrebujú len zopár produktov. Október je preto plný strašidelných aj rozkošných inšpirácií. Ak sa chystáte na Halloweensku párty, alebo vás líčenie baví, s Inglot produktami zvládnete make-up dokonale.

Halloweensky make-up glam

Nádherné dymové líčenie, ktoré by ste bežne neskúšali? Teraz je vhodná príležitosť. Zmyselné oči, neodolateľné pery a dokonalá pleť. Dotvorené vlasovými doplnkami a vhodným outfitom. Presne takto vystihla halloweenske líčenie krásna influencerka @niky_rich. Halloween tento look odštartuje, no užívať si pohľady môžete na akejkoľvek párty počas roka.  

Tvarovateľný pop-art

Ak ste kreatívna duša, nebojte sa experimentovať. Od jemných čiar a tvarov až po tvár, ktorá akoby vypadla z kresleného komiksu. Túto cestu si zvolil make-up artista a ambasádor značky Inglot @milanwtf. Úplným základom líčenia je hviezda make-up produktov All Covered Makeup. Dôležitým krokom sú oči. Na dokonalé farby a tieňovanie nanášal očné tiene značky Freedom. O čierne línie a tvary sa postaral AMC Eyliner gel. Napokon celý make-up zaistil produktom Makeup Fixator, aby vydržal celú strašidelnú noc.

Rozprávkové postavy sú stále trendy

Ak ste milovníci cosplay, Halloweenu a radi si ulietavate na rozprávkových postavách, aj tento rok sú stále v kurze. Nebojte sa hrať s doplnkami, látkami, vlasovými doplnkami či líčením celého tela. Menej je niekedy viac, no väčšinou je to menej. Preto skúšajte farby, tvary a bizarné kombinácie. Takáto príležitosť sa vyskytne len raz do roka, preto si ju užite naplno! Makeup od: @luciafreund

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -