Presunúť na hlavný obsah

Nová jesenná edícia vôní HEART & HOME

Bývanie

Aj chladná a posmutnená jeseň môže byť pre vás žiarivým a veselým obdobím roka. Práve počas daždivých a sychravých dní si dokážete najlepšie vychutnať príjemnú domácu atmosféru teplého domova, v ktorom príjemne rozvoniava jedlo alebo veselo tancujú ohnivé plamienky v krbe.

Zakúriť v krbe či pripraviť jedlo je však popri pracovných a domácich povinnostiach alebo zdravotných problémoch náročnejšie, a tak si vykúzliť príjemné čaro jesene môžete aj pomocou sviečok Heart & Home.  Je to prémiová značka sviečok, ktorá vás očarí nielen jedinečnými vôňami, ale aj  prírodným voskom, z ktorého sú sviečky vyrobené.

Prečo práve Heart & Home?

Milujete domácu pohodu so zapálenou sviečkou, ale trápi vás nepríjemný pocit, že parafín je škodlivý voči vášmu zdraviu a životnému prostrediu? So sviečkami Heart & Home sa báť vôbec nemusíte, sú vyrobené z ekologického sójového vosku a bez obáv ich môžete používať každý deň.

Buďte bližšie k prírode výberom z mnohých krásnych a podmanivých vôní - nechajte sa unášať na vlnách zmyselného jantáru, osviežujúcej limetky, upokojujúcej levandule alebo hrejivého vanilkového krému. Nadeľte si jedinečný zmyslový pôžitok, s ktorým bude aj chladná jeseň pre vás príjemne hrejivá a rozžiarená.

Výhody sviečok Heart & Home:

Sójový vosk bez parafínu.

Vôňa sa uvoľňuje od začiatku do konca.

Obal možno následne použiť ako dekoráciu.

Čisté horenie bez sadzí.

Taví sa pri nižších teplotách, a teda horí pomalšie, vďaka čomu sviečka vydrží dlhšie.

Ako začať s Heart & Home?

Luxusné vône Heart & Home si môžete vychutnať viacerými spôsobmi. Od veľkých sviečok cez vonné vosky, difuzéry až vonné vrecúška.

Výber sviečky – podľa veľkosti miestnosti i dĺžky horenia:

Arómalampa a vonný vosk – horí a vonia 8 hodín.

Veľká sviečka – horí a vonia do 72 hodín.

Malá sviečka – horí a vonia do 15 hodín.

Sviečka v mištičke – horí a vonia do 12 hodín.

Stredná sviečka – horí a vonia do 30 hodín.

Vonné vrecúško – vonia do 12 týždňov.

Sviečka v plechovke – horí a vonia do 30 hodín.

Vyberte si ten správny variant podľa veľkosti miestnosti, v ktorej má voňavá sviečka spríjemňovať prostredie. Vybrať si môžete spomedzi veľkých alebo stredných sviečok, či sviečok bez obalu - vydržia od 15 do 72 hodín.

Aké vône sú pre jesenné obdobie najlepšie?

Jesenné vône skôr stavujú na výraznejšie arómy a jemne korenistý nádych. V rámci novej kolekcie sa môžete tešiť na dve podmanivé vône: Čiernu vanilku a Červený pomaranč.

Spríjemnite si jesenný domov napríklad Čiernou vanilkou, potešte sa vrchnými tónmi čiernej dúhovky a listov pelargónie. V rámci stredných tónov ucítite jazmín, kardamóm a ylang ylang. Ako základnú zložku vône sme zvolili tahitskú vanilku, oud a kožu.

Potešenie sme pripravili aj pre milovníkov citrusovej vône s Červeným pomarančom, ktorá prichádza s vrchnými tónmi pomarančovej kôry, červeného grepu a citróna. Miestnosť následne ovládnu stredné tóny červeného pomaranča a šťavnatého granátového jablka zo santalového dreva a maliny.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -