Presunúť na hlavný obsah

Tretí LOCKDOWN: 5 tipov, ako sa doma nezblázniť. ZÁCHRANA v podobe smart vychytávky!

Bývanie

Pandémia koronavírusu nás opäť zatvorila za dverami našich príbytkov. Najbližšie dni si tak okrem programu doma, môžeme naplánovať nanajvýš výlet do prírody v rámci okresu. Tretí lockdown si však môžete aj užiť. Prinášame vám 5 zaručených tipov, ako sa doma nezblázniť. Užitočným pomocníkom je vychytávka od spoločnosti Samsungu - bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds2. A navyše sú aj dokonalým tipom na vianočný darček.

1. Aj v dome plnom ľudí si môžete dopriať čas len pre seba. Vychutnajte si svoju obľúbenú audioknihu či podcast. Ako bonus - ÚPLNE NERUŠENE. Slúchadlá od spoločnosti Samsung totiž disponujú funkciou potláčania okolitého hluku. Dokážu tak zredukovať až 98 percent zvukov na pozadí. Budete tak len vy a vaša chvíľka relaxu. K tomu zapálená sviečka, pohár prosecca a ideálny večer je na svete.

2. Doprajte si súkromný koncert v priestoroch vlastnej obývačky. So šiestimi odlišnými možnosťami nastavenia ekvalizéru v slúchadlách Galaxy Buds2 nájdete svoj perfektne vyladený zvuk, ktorý vás v momente prenesie na koncert obľúbenej kapely. Vizuálny zážitok v podobe video záznamu to celé už len vyšperkuje do dokonalosti.

3. Lockdown je ideálnym časom začať sa venovať samej sebe. Začnite športovať. Vybehnite na hrádzu, do lesa… Kráťte si dlhé dni športovou aktivitou. A v lete budete mať dokonalú postavičku ako bonus. Hoďte si bezdrôtové slúchadlá do uší, zapnite dynamickú hudbu a pôjde to samé. Vďaka trom veľkostiam štupľov v ušiach perfektne sedia, navyše sú najľahšie spomedzi všetkých štupľových slúchadiel. Sú tak ideálnou voľbou na šport.

4. Obchody a podniky sú zatvorené, začnite s turistikou. Aj vo vašom okrese sú miesta, ktoré stojí za to spoznávať. Budete mať pohyb a príroda vás nabije novou energiou. Spoločnosť vám aj pri tejto aktivite môže robiť štýlový módny doplnok, ktorý sa na trhu ponúka v štyroch farebných prevedeniach. Vydržia aj veľmi dlhú túru - pri plnom nabití vydržia až 5 hodín a obal ich nabije na ďalších 15 hodín. Nemusíte sa tak báť, že by vás uprostred výletu nechali v štichu.

5. Zabezpečte chvíľku ticha sebe a zároveň svojmu dieťaťu stopercentný pokoj pri učení. Darujte svojej ratolesti bezdrôtové slúchadlá. Pri online vyučovaní sú výbornou pomôckou. Vďaka tlmeniu okolitého hluku umožnia dieťaťu sa stopercentne sústrediť na učivo, navyše vďaka trom mikrofónom a jednotke snímania hlasu budú jeho odpovede jasné a zreteľné. No a vás, oslobodia od niekoľkohodinového počúvania školského výkladu.

Ak hľadáte tip na perfektný vianočný darček, Samsung Galaxy Buds2 poteší úplne každého. Spomedzi štyroch farebných prevedení (olivová, grafitová, fialová, biela) si vyberie žena, muž aj dieťa. V ušiach sú veľmi nenápadné a elegantné, majú bohaté funkcie a právom sú označované za jedny z najlepších slúchadiel do 150 eur na trhu.

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Samsung.

- Najčítanejšie -