Presunúť na hlavný obsah

Rozbaľte si luxus na celý rok!

Zdravie a relax

Čo myslíte, nie je už načase dať zbohom takzvaným PPK darčekom? Aby ste netápali, máme na mysli ponožky, pyžamo a kozmetiku. Tento rok darujte niečo, o čom sa bude hovoriť!

Nič proti pyžamku či parfumu, to zas ho - hó...ale darček, pri ktorom moment prekvapenia končí ešte skôr, ako z neho obdarovaný zloží šušťavý papier ste darovali a dostali už toľkokrát, že to začína byť tak trochu nuda, čo poviete? 

Otrava je aj to, že cesty do zahraničia sú spojené ostatné dva roky s toľkými štrapáciami, že sa na to radšej každý vykašle a zostane doma. Lenže zostať na Slovensku ešte neznamená, že vaše vyhliadky na luxusnú dovolenku sú v nedohľadne. 

Červený koberec, ktorý neklame

Luxus v tom najrýdzejšom slova zmysle nájdete na piešťanskom Kúpeľnom ostrove. Už viac, ako 100 rokov ho reprezentuje honosná secesná kráska, ktorá neustále svojich hostí víta s otvorenou náručou a rozprestretým červeným kobercom. Nie, červený koberec nie je metafora. Pred jediným 5 hviezdičkovým kúpeľným hotelom na Slovensku má svoje stabilné miesto a ľudovo povedané – nekecá!

Hneď, ako vstúpite do Thermia Palace pochopíte, že ste tu dobre. Okamžite sa vás ujme ochotný personál a v prípade, že neznášate čakanie, prídete si na svoje. Toto je hotel, ktorý funguje ako švajčiarske hodinky. 

Prenádherná Grand Restaurant s panoramatickým výhľadom do – žiada sa napísať zámockého parku – no reč je o tom kúpeľnom, vábi svojich hostí elegantne prestretými stolmi, sezónnym menu, tematickými gastro - večermi a v neposlednom rade unikátom – originálnym, na mieru vytvoreným obrazom od slávneho Alfonsa Muchu – Buď pozdravený, požehnaný prameň zdravia. A aj chutiť vám tam bude, aby sme nezostali len pri tom, ako to tam vyzerá. 

Hodnotný darček? Darčekový poukaz na pobyt v luxusnom 5* hoteli Thermia Palace. Darujte zdravie, relax a špičkovú starostlivosť.

Ohromenie WOW efektom historického hotela a vysokánskych stropov vás bude sprevádzať počas celého pobytu. Sľubujeme. Aby sme opäť nezostali len na povrchu – Thermia Palace je vybudovaná len pár desiatok metrov od vrtu, z ktorého vyviera slávna piešťanská liečivá voda. Deje sa to priamo pod kúpeľným domom Irma, ktorého atmosféra pôsobí priam rozprávkovo. 

Tak. A teraz si predstavte, komu by ste toto všetko umožnili zažiť. Píšte si: 1, sebe samému. Nuž, ale Vianoce nie sú len o sebaláske, tú si môžete dopriať počas celého roka. Sú i o láske k tým druhým, ktorá sa dá viac či menej šikovne vyjadriť darčekom. 

Povedzte, čo je v dnešnej dobe lepší darček, ako dopriať niekomu koncentrovanú dávku ozdravných procedúr, oddychu a wellnessu v prekrásnom 5 hviezdičkovom hoteli? 

Dobre zvážte, komu darčekový poukaz na pobyt v hoteli Thermia Palace hneď po sebe samom kúpite. Musí to byť človek, na ktorom vám veľmi záleží. Človek, pre ktorého by ste urobili prvé – posledné. Máte takého človeka vo svojom okolí? Ak áno, darujte mu luxus. Lebo zdravie, pokoj a fantastické služby sú luxus. 

Všetky informácie o darčekových poukazoch, vďaka ktorým získate ďalšiu 10 % zľavu z ceny pobytu navyše nájdete na stránke hotelovej sieti Ensana. Termín nástupu na pobyt môžete vy alebo obdarovaný kedykoľvek počas roka zmeniť. Aby ste pod stromček vedeli poukaz vložiť aj fyzicky, radi vám ho pošleme poštou aj s osobným venovaním. 

Tím hotela Thermia Palace vám praje štastné a luxusné!

- reklamná správa -