Presunúť na hlavný obsah

S týmto trikom omladnete počas spánku

Zdravie

Hodváb je najžiadanejším materiálom na výrobu oblečenia a doplnkov na svete. Jeho jemnosť a lesk z neho robí luxusný produkt, ktorý láka oči a prsty sa túžia dotýkať tejto výnimočnej tkaniny.

Stále viac sa ale ukazuje, že hodváb môže byť pomocníkom pri zdravotných problémoch. Hodvábne obliečky na vankúš nie sú iba pohodlné, ale tiež skvelé pre citlivú pokožku. 

Pozrime sa teda spolu na to, ako hodváb pomáha:

 • riešiť zdravotné problémy, 
   
 • zachovávať našu krásu, 
   
 • učí nás relaxovať, 
   
 • stará sa o naše pohodlie a príjemný spánok. 
   

Ako hodváb spomaľuje starnutie

Hodvábne obliečky na vankúš majú špeciálne vlastnosti, vďaka čomu sa v ňom budete cítiť sviežo. Navyše, aminokyseliny, ktoré sa v hodvábe nachádzajú, znižujú príznaky starnutia ako je vysúšanie pokožky a vrásky. Aj preto je vyhľadávaným materiálom na výrobu posteľnej bielizne, obliečok na vankúše či osobnej bielizne. Feel the Silk  nájdete aj hodvábnu masku na tvár, ktorá:

 • eliminuje ranný opuch očí, 
   
 • pomáha pri zaspávaní, 
   
 • upokojuje unavené i

Pýtate sa, ako to funguje? 

Bavlna odvádza vlhkosť od pokožky, polyester (hlavne ten lacnejší) zase pokožke bráni dýchať a môže upchávať póry. Hodváb dokáže vlhkosť, ktorá je potrebná na udržanie mladistvej a žiarivej pokožky, udržať v pleti. Aj hodvábne obliečky na vankúš sú vyrobené z prírodného materiálu, ktorý obsahuje prírodné bielkoviny a esenciálne aminokyseliny. Takmer ako zázrakom dokáže presvedčiť náš nervový systém, aby sa uvoľnil. Aj preto nám pomáha vyhladiť vrásky a uvoľniť napätie v pleti. 

Vedeli ste? 

Vďaka prirodzene sa vyskytujúcim zložkám obsiahnutých v hodvábe sa metabolizmus pokožky zrýchľuje. Znamená to, že bunky sa regenerujú rýchlejšie. Ak používate hodvábne produkty pravidelne, môže to výrazne zlepšiť stav pokožky a spomaliť starnutie. Je to ako nočný krém, ktorý si dávate pred spaním na pleť.

Oplatí sa investovať do hodvábnych obliečok na vankúš?

Aj keď hodváb nemusí byť najdostupnejšia voľba, poskytuje najväčšiu protihodnotu. A prečo by ste vlastne mali otáľať a neinvestovať do svojho pohodlia a zdravia? Veď posteľné obliečky používate každý deň niekoľko hodín. Nemusíte si predsa rezervovať luxusný hotel, aby ste sa ráno cítili fantasticky. Z lásky k sebe, k svojej pleti a k svojim vlasom si doprajte hodvábne obliečky na vankúš Feel the Silk  a rozmaznávajte svoju pokožku.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -