Presunúť na hlavný obsah

V K Parku si (nielen) tínedžeri budú môcť zašportovať s partiou kamarátov

Zábava

Máte doma „skorodospeláka“, ktorý sedí celé dni zavretý vo svojej izbe a radšej ťuká do klávesnice počítača, ako by vo voľnom čase skejtoval, korčuľoval či naháňal loptu vonku na čerstvom vzduchu? Nový projekt spoločnosti Kaufland by to rád pomohol zmeniť. Preto prináša do miest K Park.

Súčasná generácia dospievajúcich je pohltená virtuálnym svetom a namiesto vytvárania toho skutočného žije často v abstraktnej realite. Dlhé hodiny sedia s tabletom alebo s mobilom v ruke a často im vôbec nenapadne vybehnúť si s kamarátmi zašportovať. Je to škoda, pretože aktívny životný štýl posilňuje celkovú imunitu, zdravý vývoj, rast kostí, spevnenie svalstva a znižuje riziko obezity. Spoločné športové aktivity s priateľmi navyše priaznivo ovplyvňujú aj psychiku mladých ľudí. A všetky tieto pozitívne návyky, ktoré si osvoja  počas dospievania, výrazne  ovplyvnia ich život v dospelosti.

Skate, streetball, lezecká stena

A aj preto prišiel Kaufland s nápadom ponúknuť mestám a mestským častiam športovo-oddychový areál K Park. Cieľom projektu je dostať tínedžerov od počítačov, tabletov či mobilov opäť von a najlepšie aj s partiou kamarátov, s ktorými môžu aktívne relaxovať. Na modernom a atraktívnom  mieste na čerstvom vzduchu nájdu kopu príležitostí na športové aktivity – môžu si zajazdiť na skateboardoch, zahrať si  streetball, ping pong, vyskúšať si svoje schopnosti na lezeckej stene či zacvičiť si na workoutovej konštrukcii. Taktiež nebudú chýbať lavičky na sedenie a trávnatá plocha pre piknik. 

Páči sa vám K park? Tak hlasujte!

Do prvého ročníka projektu spoločnosti Kaufland sa zaregistrovalo spolu 36 miest a mestských častí. O tom, ktorých sedem z nich získa od reťazca areál K Park, rozhodne hlasovanie na stránke www.kauflandpark.sk, ktoré odštartuje 6. januára a potrvá do 16. februára 2022.

Hlasovať môže každý, kto sa na stránke zaregistruje. Každý deň môže mestu či mestskej časti poslať jeden svoj hlas. Ak ste z menšieho mesta, nemusíte sa obávať, že ste bez šancí. Počet odovzdaných hlasov sa prepočíta na počet obyvateľov, takže možnosti na výhru budú vyrovnané.

Posielajte svoje hlasy každý deň a možno si práve vy alebo vaše deti už v lete budete môcť zašportovať v novom K Parku vo vašom meste!

Výsledky hlasovania budú známe hneď na druhý deň po jeho skončení. Okrem hlasovania sa môžete zapojiť aj do súťaže o 30 smartfónov.

Viac informácií nájdete na www.kauflandpark.sk.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -