Presunúť na hlavný obsah

Čo poviete na dámsku párty plnú slovenských chutí a farieb?

Zábava

Táto myšlienka vôbec nie je na zahodenie. Večer s priateľkami plný rozmanitých dobrôt pripravených z kvalitných a čerstvých slovenských potravín určite stojí za úvahu. A nemusíte ani rozmýšľať, kam sa vyberiete na nákup, poradíme vám. Najviac slovenských potravín pod jednou strechou nájdete vo vašom Kauflande.

Dámske večierky, ktoré nás vytrhnú zo šedi každodenného kolotoča, jednoducho milujeme. Stretnúť sa s priateľkami, trošku sa posťažovať na partnera, šéfa či kolegov v práci a potom sa na všetkom zasmiať, zabaviť... to skrátka občas potrebujeme.

K dobrej zábave, samozrejme, patrí aj chutné občerstvenie. Čo tak namiesto delikates z talianskej, francúzskej či ázijskej kuchyne staviť pre zmenu na slovenské dobroty? Dáte sa nahovoriť?

KAM ZA NÁKUPOM

Ak ste sa teda rozhodli vyhľadať kvalitné a čerstvé slovenské výrobky za výhodnú cenu, nasmerujte svoje kroky do najbližšej predajne Kauflandu. Nájdete tu chutné produkty od lokálnych výrobcov  v rámci projektu Z našich regiónov a zaručene 100 % slovenské mäso.

V prípade, že máte v nákupnom zozname zapísané kyslomliečne nápoje, tvaroh, jogurty, syry, šunku, párky, klobásku – všetko nájdete aj v  rade produktov Z lásky k tradícii. „Už dávnejšie sme si všimli, že naši kupujúci čoraz častejšie hľadajú kvalitné slovenské potraviny. A tak im ponúkame tento rad produktov, v ktorom nájdu poctivé slovenské výrobky pripravené z kvalitných slovenských surovín,“ hovorí Silvia Hrušovská, vedúca oddelenia privátnych značiek v Kauflande.

Z týchto produktov bez problémov vyčaríte to najchutnejšie menu, s ktorým určite  zabodujete. Syrovú misu doplníte bobuľkami hrozna, voňavá šunka na chlebíčkoch je rokmi overená klasika. Ako dezert ponúknite doma upečený tvarohový koláč alebo sviežu smotanovú tortu s piškótami a ovocím.

CHUŤOVKY Z REGIÓNOV

Medzi slovenskými potravinami nájdete tiež výrobky od menších, regionálnych dodávateľov. Zatiaľ ešte nezvládnu zásobovať celú sieť reťazca, ale dodávajú výrobky do predajní vo svojom okolí. Takto už päť rokov úspešne funguje projekt Z našich regiónov.

Okrem regionálnych špecialít pripravených tradičnou receptúrou tu nájdete aj bohatú ponuku trendových, inovatívnych produktov, stačí sa len v Kauflande poobzerať. Reťazec spolupracuje s viac ako 100 lokálnymi producentmi vo všetkých regiónoch Slovenska. Sú medzi nimi výrobcovia cestovín, parených buchiet a knedlí, bryndze, tradičných oravských korbáčikov, jogurtov, tvarohu, vína, mäsových výrobkov, remeselného piva...

STOPERCENTNE SLOVENSKÉ

A je skutočne slovenské? – možno sa pýtate pri nákupe aj vy na pôvod mäsa. A nielen vtedy, keď pripravujete minútky na dámsku párty. V prípade Kauflandu je odpoveď jasná, ponúka 100 % slovenské hovädzie aj bravčové mäso a 100 % slovenské jahňacie mäso počas sezóny. Čo to znamená? Toto označenie zaručuje, že mäso pochádza zo zvierat narodených, chovaných, porazených aj spracovaných výlučne na území Slovenska.

To, že Kaufland obhájil prvé miesto medzi maloobchodnými reťazcami s absolútnym priemerným počtom 6 153 vystavení slovenských produktov, potvrdil aj prieskum agentúry GfK z júla 2021. Samozrejme, pri nákupe sa nemusíte spoliehať na prieskum. O tom, že tu nájdete najviac slovenských potravín, sa môžete presvedčiť priamo v predajni.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -