Presunúť na hlavný obsah

Je to dáma v životnej forme. Po stretnutí s ňou sa budete cítiť fit aj vy!

Wellness

Vychutnáva si jogu, holduje exkluzívnemu wellnessu, sú s ňou úzko späté najvzácnejšie geotermálne zdroje Slovenska a nie sú jej cudzie najnovšie módne trendy. Taká je 5* secesná krásavica z piešťanského Kúpeľného ostrova.

Dočerpať sily i dovolenku z minulého roka môžete štýlovo! Vtipné „memečká“ s dekou rozprestretou na zasneženom dvore s pohárom prosecca v ruke sa vás v tejto zimnej sezóne nemusia týkať. Užite si zvyšné dni minuloročného voľna na mieste s bohatou históriou. Tí, ktorí sa práve zľakli, že ich voláme túlať sa po pamiatkach, nech si nalejú spomínaný pohárik prosecca a pekne v teple rezervujú pobyt v najexkluzívnejšom kúpeľnom hoteli na Slovensku.

Hotel zo siete Ensana Health Spa Hotels – Thermia Palace si plným právom už viac, ako sto rokov stojí za svojimi piatimi hviezdičkami. Elegantné, luxusom puncované ubytovanie, vychýrená reštaurácia Grand Restaurant s unikátnym poloblúkovým výhľadom a nekonečne vysokými oknami je jedným z prvých miest v hoteli, pri pohľade na ktoré sa neovládnete a vytiahnete mobil, aby ste si spravili selfie.

Pri odchode z reštaurácie, dobre najedení, nezabudnite dvihnúť oči dohora. Zbadáte tam originál maľby od Alfonsa Muchu, ktorú pre hotel vyhotovil na mieru z vďaky za uzdravenie svojej dcéry.

Dresscode – pohoda!

Premýšľate, čo na seba? Väčšinu času vám budú stačiť papučky a župan. Parádiť sa môžete - ale len keď sa vám bude chcieť. Prišli ste predsa na wellness a madam Thermia si na pretvárku nepotrpí. Láskavo vás odprevadí svojimi chodbami s vysokými stropmi z jednej procedúry na druhú pokojne aj v spomínanom župane – a tak je to dobré, tak to má byť. Veď uvidíte sami. 

Aby sme nezabudli, ruka v ruke s exkluzívnymi priestormi ide aj exkluzívny prístup a starostlivosť. O personáli na tomto príjemnom mieste sa nesie istý chýr. Musíme potvrdiť, že absolútne pravdivý. Ochota, úsmev, proaktívnosť, pripravenosť urobiť maximum pre to, aby ste sa cítili presne tak, ako si predstavujete – skrátka, ľudia v Thermii sú z rovnakého cesta, ako hotel sám. Na päť hviezdičiek!

Začnite rok „na parádu“

Chcete vniknúť do tajov starodávneho cvičenia s blahodarnými účinkami na telo aj ducha? Pod trpezlivým vedením Vierky Ayisi vám to pôjde ako po masle! Predĺžené jogové víkendy v kombinácii s termálnou vodou, bahnom, procedúrami, výborným jedlom a totálnym relaxom z vás hneď z kraja roka 2022 môžu urobiť nového človeka! Nie, nepreháňame. Nie je nič lepšie, ako kvalitne si odpočinúť, vyčistiť si hlavu a rozmaznať telo.

Rezervujte si zimný pobyt v hoteli Thermia Palace a užite si luxus, relax a wellnes.

Okrem zdravého pohybu sa môžete v hoteli Thermia Palace tešiť aj na víkendy, plné kultúry, ktoré budú príjemným spestrením vašich lenivých dní, ktoré si v prvej slovenskej kúpeľnej „päťhviezde“ doprajete.

Aby ste sa nezdržiavali s hľadaním, tá stránka, kde si môžete svoj pobyt rezervovať je www.ensanahotels.com/thermia-palace/sk. Sieť hotelov Ensana dbá o to, aby ste si svoj pobyt mohli dopriať v čo najlepšej konštelácii – preto berie ohľad aj na neustále sa meniacu pandemickú situáciu a je maximálne ústretová ohľadne zmeny termínu. Počítajte samozrejme aj s maximálnou možnou mierou dodržiavania protipandemických opatrení. Nemusíte sa však báť, že vás to oberie o komfort a pozitívne emócie z ozdravného a relaxačného pobytu, ktorý si zaslúžite. Tešíme sa na vás!

- reklamná správa -