Presunúť na hlavný obsah

Premium Brands predstavuje vegánsky produktový rad tyčiniek Barebells

Fitness

Barebells, najpredávanejšia švédska značka funkčných proteínových tyčiniek, uvádza na slovenský trh 100 % vegánsky produktový rad plný bielkovín, ktorý v chuti nerobí žiadne kompromisy.

„Nemali by ste robiť kompromisy v chuti len preto, že ste sa rozhodli pre vegánsku stravu. Týmto radom chceme dokázať, že vegánske alternatívy chutia rovnako dobre ako nevegánske. Tvrdo sme pracovali na správnej chuti aj štruktúre a na výsledok sme naozaj hrdí. Je načase pripraviť sa na budúcnosť!“ hovorí Niclas Drotz, Marketing manager spoločnosti Barebells.

Vegánske proteínové tyčinky Barebells nájdete v dvoch neodolateľných variantoch:

Fanúšikov čokolády poteší Chocolate Dough, ktorý predstavuje lahodnú kombináciu krémového čokoládového vnútra, obaleného v čokoláde a posypaného čokoládovými lupienkami. Salty Peanut si zasa získa srdcia milovníkov arašidového masla preferujúcich harmonické spojenie sladkej a slanej chuti. Obe tyčinky sú obohatené o 15 g rastlinných bielkovín zo sóje, hrachu a ryže. Okrem toho, rovnako ako ostatné produkty Barebells, sú bez pridaného cukru a palmového oleja. Sú ideálnou voľbou na desiatu, po tréningu alebo kedykoľvek, keď máte chuť na dobrú pochúťku.

„Spoločnosť Premium Brands vegánskym radom tyčiniek Barebells reaguje na nové trendy a novovzniknuté požiadavky spotrebiteľov, ktorí čoraz častejšie vyhľadávajú  potraviny na rastlinnej báze obohatené o funkčné benefity. Veríme, že vegan novinky Barebells Chocolate Dough a Salty Peanut nielen vizuálne zaujmú na prvý pohľad, ale spotrebiteľov presvedčia aj svojou chuťou a kvalitným zložením,“ hovorí Lukáš Kendra, Marketing Manager spoločnosti Premium Brands.

Produkty pútajú pozornosť nielen svojím kvalitným zložením, ale aj trendy dizajnovým prevedením obalu.

„Vegánske produkty sa v súčasnosti tešia veľkej obľube. Okrem vegánov ich kupujú najmä spotrebitelia, ktorí zo zdravotných alebo dietetických dôvodov nemôžu konzumovať potraviny živočíšneho pôvodu. Taktiež tí, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl. Preto nový vegánsky rad funkčných tyčiniek Barebells považujeme za game-changing snack. Nielenže so sebou prináša vegánsku silu, ale zároveň pomáha značke dosiahnuť ešte výraznejšie postavanie na slovenskom trhu a rozšíriť svoju cieľovú skupinu,“ dodáva Anita Murinčáková, Senior PR Manager komunikačnej agentúry DIVINO.

Premium Brands s. r. o. je výhradným distribútorom škandinávskych značiek VITAMIN WELL, BAREBELLS, NOCCO, FROOSH, SPROUD, prémiových produktov SAL de IBIZA, VEEN AYURVEDA, COCONAUT, NUCOMPANY a GROUNDED.

Vegánsky rad Barebells si môžete vychutnať už od 27. januára 2022.

Ihneď dostupná bude na www.premiumbrands.sk, ďalej vo vašich obľúbených fitness centrách a v sieti DM drogerie markt.

Pre viac zaujímavostí sledujte oficiálny Instagram @barebellsslovakia

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -