Presunúť na hlavný obsah

Dara Rolins si splnila sen: Ukázala fotku zo svojho prvého profi fotenia s dcérou, všetkým vyrazili dych

Slovenské celebrity

Najúspešnejšia popová diva česko-slovenskej scény Dara Rolins si pre svojich fanúšikov pripravila naozaj prekrásne prekvapenie. Na svojom účte na Instagrame sa ukázala aj so svojou dcérou Lolou tak, ako nikdy predtým.

Speváčka Dara Rolins absolvovala už nespočetne veľa fotografovaní, no ani jednému neprikladala taký veľký význam, ako tomu nedávnemu, ktoré jej prirástlo k srdcu z jediného dôvodu - šlo o historicky prvé profesionálne fotenie s dcérou Lolou.

Neprehliadnite: Dara Rolins žiari na všetky strany: Zamilovanosť až po uši ju omladila o niekoľko rokov

Dara aj Lola vyzerajú na fotke ako éterické víly. Majú prekrásne šaty zo šifónu béžovej až telovej farby, okolo nich sú rozmiestnené fialové a biele kvety, jeden drží aj Lola. Krásnu romantickú, rozprávkovú atmosféru ešte skrášľuje Darin a Lolin úsmev.

"Táto fotka pre mňa veľa znamená," napísala na svoj Instagram speváčka. Vysvetlila, že záber vznikol v rámci kampane na jej nový parfum s názvom L*AURA.  

Fotku Dary a Loly, ktorá je ako vystrihnutá z rozprávky, ste možno zaregistrovali už skôr, no speváčka sa ju v týchto dňoch rozhodla zavesiť aj na svoju sociálnu sieť, lebo pre ňu naozaj veľa znamená.

Prečítajte si: Najzamilovanejší pár nášho šoubiznisu v súčasnosti: Tieto fotografie dokazujú, že láska ako z rozprávky existuje!

"Chcem si ju "uložiť" aj sem, ako pevný post, navždy. Ide o historicky prvé "profi" fotky a fotenie spolu s mojou láskou, ktorej meno sa skrýva aj v názve parfumu. Dnes nechcem byť odborná a písať o jeho zložení, ale chcem poďakovať Lole, že do toho išla. A všetkým, celému tomu dokonalému tímu ľudí, ktorý mi pomohol realizovať môj sen! Ďakujem," zverila sa Dara.