Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie leto plné emócií a pozitívnych výziev prežijú tieto znamenia: Hnacím motorom pre nich bude aj nová láska

Partnerské vzťahy

Tri znamenia zverokruhu prežijú veľmi intenzívne leto plné nových výziev. Dokonca je možné, že práve v tomto období, stretnú svoju osudovú lásku.

Zabudnete na minulosť, staré krivdy a začnete sa konečne sústrediť na užívanie si prítomnosti

Tohtoročné leto bude pre tri znamenia zverokruhu absolútne magické. Plné harmónie, nových pozitívnych výziev a emócií. Čo myslíte zažijete aj vy tento rok leto svojho života? 

Množstvo zábavy, vzrušujúcich zážitkov, uvoľnená atmosféra a splnené priania sa pre vás stanú koncom júna, v júli a auguste realitou. Čokoľvek si vezmete do hlavy, to sa vám podarí aj dosiahnuť.

Môžete sa tešiť na žhavé flirtovanie, intenzívny sex a takisto to pre vás bude znamenať aj vymedzenie si osobného priestoru. Začnete sa vnímať inak, veľa vecí pochopíte a dospejete aj k tomu, že sa konečne naučíte žiť sami so sebou. To bude pre vás prelomový okamih, ktorý v podstate všetko prestaví a začne sa vaša úspešná éra.

Prečítajte si: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení 

Zabudnete na minulosť, staré krivdy a začnete sa konečne sústrediť na užívanie si prítomnosti, čo ste doposiaľ vlastne nevedeli. To všetko sa bude týkať ľudí narodených v znamení Leva, Vodnára a Raka. 

Nechajte sa unášať svojimi aktuálnymi pocitmi, prežívajte intenzívne všetko nové, skúšajte, na čo ste nenabrali odvahu, buďte tak trochu extroverti a objavte svoju rebelskú dušu. To všetko vám dá pocit slobody a vy ho skutočne aj nadobudnete. Práve v tomto období pochopíte, že jeden z tých flirtov, končiaci vášnivou nocou, bolo niečo viac.

Vďaka tomu vlastne stretnete osobu, ktorá je pre vás tou osudovou. Áno, konečne nájdete lásku, po ktorej ste tak veľmi túžili. Len sa musíte prestať báť urobiť prvý krok. Nezabúdajte je to len a len na vás. 

Neprehliadnite: Muži, s ktorými zažijete ten NAJ sex: Ženy prezradili, aké sexuálne praktiky si s nimi naposledy užili