Presunúť na hlavný obsah

Ikonický Bruce Willis končí s herectvom: Jeho rodina sa podelila s dojímavými fotkami a spomienkami

Zahraničné celebrity

Keď sa povie meno amerického herca Brucea Willisa, mnohým ako prvé zídu na um filmy Smrtonosná pasca (1988) či Piaty element (1997) v ktorých stvárnil hlavnú rolu. A práve obdobie 80. a 90. rokov, v ktorých vznikli tieto filmy, bol Willis na výslní. Do povedomia sa dostal ako hviezda akčných filmov a tak by sme si ho mali aj zapamätať. Bruce totiž ukončil svoju hereckú kariéru v čase, kedy sa mu po pracovnej stránke veľmi nedarilo. Dôvodom jeho odchodu z filmového plátna je vážne ochorenie, ktoré zobralo celú jeho rodinu.

Bol koniec marca, kedy sa svet dozvedel, že Bruce Willis končí s herectvom. "Ako rodina sme vás chceli informovať, že náš milovaný Bruce má zdravotné problémy a nedávno mu diagnostikovali afáziu, ktorá má vplyv na jeho kognitívne schopnosti," stálo v príspevku uverejnenom 30. marca Bruceovou rodinou na Instagrame. Pod príspevok sa podpísali hercova manželka Emma Heming Willis a exmanželka Demi Moore a jeho päť detí Rumer, Scout, Tallulah, Mabel a Evelyn. 

Príspevok pokračoval slovami, že Bruce ukončuje svoju kariéru. "Prechádzame tým ako silný rodinný celok a chceme to oznámiť aj vám, fanúšikom, pretože vieme, ako veľa pre vás Bruce znamená, tak ako vy preňho. Bruce vždy vraví ‚Tešte sa‘ a máme v pláne spolu sa toho aj držať," dodali hercovi najbližší.

Prečítajte si: On podporil ju, ona teraz podporila jeho. Will a Jada Smith dokazujú, že rodina vie ustáť aj ťažké chvíle

Akčný hrdina Bruce Willis tak už žiadny film nenatočí. Herec má naozaj obrovskú podporu od rodiny. Deň po oznámení jeho diagnózy sa na Instagrame objavila aj fotka, ktorú uverejnila jeho druhá najstaršia dcéra Scout, ktorej mama je Demi Moore. Ide o veľmi dojemný záber, ako otec a dcéra sedia vedľa seba v kresle a smejú sa. Samotná Scout priznala, že pri písaní popisku neudržala slzy. "Včerajšok bol neskutočný, zdieľať niečo tak osobné. Nevedela som, ako to ostatní vezmú, vždy totiž ide o veľkú neznámu, ak ide o zdieľanie niečoho tak citlivého so svetom. Dúfala som v lásku a súcit, no nikdy by som si ani nepomyslela, že ako rodine sa nám dostane tak hlbokej lásky ako včera. Ľudia poslali môjmu otcovi toľko lásky, energie a modlitieb. Utešilo ma to a pri písaní tohto textu mám slzy v očiach," napísala Scout 31. marca.

Siedmeho apríla sa objavila ďalšia rodinná fotka, ktorú spravila hercova 10-ročná dcérka Marbel. Objektív zachytáva Brucea s manželkou Emmou, ako sa na seba oddane dívajú počas toho, ako sedia v prírode na kmeni spadnutého stromu. Emma Heming Willis si takisto veľmi váži podporu verejnosti. "Vaša láska, podpora, súcit a modlitby naozaj pomáhajú. Som vďačná. Ďakujem vám z celého srdca," napísala v príbehu na Instagrame. 

Neprehliadnite: Demi Moore ako ikona, ktorá nestarne. Filmová Erin za to vďačí tajomstvu, ktoré začala praktizovať už v 30-tke

Bruce a Emma prednedávnom v marci oslávili svoje 13. výročie svadby. Emma je svojmu mužovi obrovskou oporou v zdraví i chorobe.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe