Presunúť na hlavný obsah

Štýlové prestieranie! Aké sú aktuálne trendy?

Bývanie

Robiť svoj domov krajším je záľubou každej ženy, ktorú baví dizajn a pekné interiérové doplnky či dekorácie. Štýlovým dokážete urobiť aj svoj jedálenský stôl. Inšpirujte sa!

Neustále zdokonaľujete svoje bývanie? Tým pádom by ste mali myslieť na každý kúsok interiéru, dokonca aj na dekorovanie jedálenského stola. Aktuálne trendy hlásia prirodzený a naturálny dizajn, ktorý sa hodí do viacerých štýlov bývania. Keďže sú sviatky za rohom, isto sa vám zíde aj rada na veľkonočné prestieranie jedálenského stola.  Vráťme sa však k tomu, čo by na ňom aktuálne nemalo chýbať.

Prírodné materiály

Návrat k prírode vyhľadáva nejeden nadšenec škandinávskeho, vidieckeho či boho bývania. Tieto štýly zariadenia interiérov sú síce rozdielne, no spája ich jedno - prírodné materiály. Na jedálenskom stole ich viete využiť v podobe bavlneného behúňa či obrusu, prestierania z juty prípadne bambusu, servírovacej dosky z kaučuku, ľanových obrúskov alebo keramickej vázy. 

Unikátny dizajn

Originálnosť nadšenci dizajnu milujú. Prečo ju nezakomponovať aj na jedálenský stôl? Máte hneď niekoľko možností. Keď si zvolíte materiály textilu, zamerajte sa na tvar tanierov a misiek, ktoré budú zdobiť váš stôl. V kurze je ovál, ktorý dokonale dopĺňa jutové alebo bambusové prestieranie. Vyhrať sa viete aj s voľbou doplnkov ako sú svietniky či vázy, kde sa originalite medze nekladú. Presvedčte sa sami.

Naturálne odtiene vs. hra farieb

Tu sa vždy stretnú dva tábory. Ľudia, ktorí preferujú monochromatické zemité alebo pastelové farby, alebo tí, ktorí majú v obľube hru farieb, obzvlášť, keď prichádza jarné a letné obdobie. Obe možnosti sú správne, závisí len na vás, čo sa vám páči. Taký detail, ako príbory viete tiež prispôsobiť vášmu vkusu. Aktuálne trendy ponúkajú nielen klasiku v podobe strieborných kovových príborov, ale aj v čiernom či zlatom prevedení.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -