Presunúť na hlavný obsah

Vzťahové návraty a objavenie seba: Títo muži sa v naozaj krátkom čase vrátia ku svojej ex

Partnerské vzťahy

Obdobie plné návrátov. Aj tak možno nazvať čas, ktorý čaká niektorých mužov. Pochopia totiž, že ich ex v živote pre nich stále veľa znamená.

Budú ochotní všetko, čo doposiaľ budovali hodiť za hlavu, len aby ju opäť získali späť

Hovorí sa,  že dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš. A mnohí ľudia sa tohto pravidla aj držia, najmä pokiaľ ide o vzťahy. Niektorí muži, však v nasledujúcom období urobia presný opak. Hoci budú už vo funkčnom vzťahu, odrazu pocítia, že práve ich bývalá je pre nich tou pravou. A budú ochotní všetko, čo doposiaľ budovali hodiť za hlavu, len aby ju opäť získali späť. 

Hovoríme o Baranoch a Vodnároch. Tí pochopia, že skutočné šťastie a lásku cítili doteraz len pri svojej ex. Aj keď sa rozišli kvôli tomu, že v tom čase nemali rovnaké vnímanie budúcnosti, v tomto momente je všetko inak a oni sami, mnoho vecí pochopili. Najmä to, čo pre nich táto žena znamená.

Neprehliadnite: 4 znamenia zverokruhu, ktoré majú odvahu riskovať v láske: Ste medzi odvážlivcami aj vy?

Presne tento scenár, čaká väčšinu mužov, narodených v daných znameniach. Tí, čo sú single, to budú pociťovať rovnako, no ten návrat budú mať predsa len o niečo jednoduchší. Zadaní by sa však mali pripraviť na to, že to nemusí byť také jednoduché ako si predstavujú. 

Aj ich bývalá láska už bude mať svoj život a nie vždy bude práve takémuto opätovnému spojeniu naklonená. To je dôležité uvedomiť si a prijať to. Uspešnejší napokon po boku svojej ex aj nájdu vytúžené šťastie, lebo skutočne je to pre nich tá pravá. Ostatní by mali od tohto lipnutia upustiť a vydať sa vlastnou, novou cestou. 

Prečítajte si: Oheň, zem, vzduch, voda: Do ktorého živlu patrí vaše znamenie zverokruhu?

Viete si predstaviť, že by ste s vrátili k svojej "ex"?

spolu hlasovalo 297 ľudí

ÁNO
96
NIE
201

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe