Presunúť na hlavný obsah

4 funkcie práčky, bez ktorých odteraz nebudete vedieť žiť

Bývanie

Práčka iba teraz doprala a kôš je zase plný? Je to jedna z najčastejších domácich prác, tak prečo si život nezjednodušiť? Pripravili sme pre vás zoznam funkcií, ktoré zatočia s nekonečným kolobehom prania a prospejú aj vašej peňaženke. Navyše ušetríte množstvo energie, ktorú môžete venovať svojim najbližším.

1. QuickDrive vás zachráni, keď máte naponáhlo

Ideálny pomocník, ak je u vás zvykom prať v zhone alebo potrebujete zachrániť košeľu práve poliatu vínom. Samsung práčky s technológiou QuickDrive vám ušetria polovicu pracieho času a 20 % bežne spotrebovanej elektriny. Vďaka silným tryskám prací cyklus nestráca na efektivite a vaše oblečenie bude rovnako čisté a hebké akoby ste ho vyprali na dlhšom programe.

2. Apka SmartThings vás prepojí s práčkou, nech ste kdekoľvek

Vybrané práčky Samsung môžete ovládať aj keď práve nie ste doma. Vďaka aplikácii SmartThings vám práčka poradí s výberom cyklu, plánovaním, riešením problémov a odporučí ideálny program pre pranie a sušenie. Bez zbytočných litrov vody a hodín prania. Navyše si vďaka AI Control zapamätá vaše pracie návyky a dokonale prispôsobí program podľa vašich potrieb.

 

Inteligentná domácnosť

Vyplatí sa mať všetko od jednej značky. Napríklad Samsung vyniká nielen širokou ponukou spotrebičov, ale najmä ich prepojiteľnosťou s možnosťou vytvoriť skutočne inteligentnú domácnosť. Práčky Samsung s funkciou EcoBubble viete ovládať aj prostredníctvom smartfónov (napr. Samsung Galaxy S22) či kontrolovať stav prania na obrazovkách televízorov (napr. Samsung Neo QLED).

3. EcoBubble operie účinne pri nízkej spotrebe

Vďaka technológii EcoBubble (ponúka Samsung) pracujú práčky s pracím prostriedkom úsporne a zabezpečujú účinné, no zároveň šetrné pranie pri nízkych teplotách už od 20 stupňov. Pranie na nízkych teplotách pozitívne ovplyvní nie len spotrebu elektriny, ale aj výdrž a kvalitu vašich odevov, ktorým vyššie teploty skracujú životnosť a oberajú ich o intenzitu farieb.

Ako funguje technológia EcoBubble od Samsungu? Práčka si vopred premieša prací prostriedok s vodou a vzduchom a pripraví účinnú no jemnú penu, ktorá prenikne rýchlejšie a lepšie do každého vlákna oblečenia. Vďaka pene a silným tryskám dokážu tieto práčky absolvovať plnohodnotný prací cyklus pri nižšej teplote a za kratší čas.

4. Práčka so sušičkou ušetrí hodiny či dni na sušiaku

Nemáte veľa miesta, ale chceli by ste luxus oblečenia voňavého a poskladaného v skrini ešte v deň prania? Ideálnym riešením pre vás bude práčka so sušičkou. Navyše vás poteší dokonalá čistota vďaka funkcii Hygiene Steam, ktorá odstráni 99,9 % baktérií a alergénov. Ultimátne kombo 2 v 1 do menších priestorov.

165-krát do roka - toľko perie priemerná domácnosť, a preto na výbere dobrého a spoľahlivého spotrebiča záleží.

- reklamná správa -  

- Najčítanejšie -