Presunúť na hlavný obsah

Táňa Pauhofová už radostnú správu neskrýva: Po utajenej svadbe čaká svoje prvé bábätko

Slovenské celebrity

Jedna z najobľúbenejších slovenských herečiek sa stane čoskoro prvýkrát mamičkou.

Meno slovenskej herečky Táne Pauhofovej sa v šoubiznise skloňuje už dlho. Niet sa čomu čudovať, jedna z našich najúspešnejších herečiek sa objavuje vo viacerých známych projektoch nielen na Slovensku, ale aj u susedov. Pôvabná ryšavka si napriek svojej sláve svoje súkromie strážila. 

Sociálnym sieťam sa vyhýbala 

Ako jedna z mála slávnych herečiek v našich končinách, sa Táňa dlhší čas sociálnych sietí stránila. Nakoniec sa však rozhodla pre krok, ktorý potešil jej fanúšikov - a na Instagram sa len predsa zaregistrovala. Na rozdiel od iných ľudí tam však nepridáva momenty zo svojho súkromného života, ale len toho pracovného. 

Fanúšikovia sa tak napríklad fakt, že sa rozhodla vydať, rozhodli z médií. Jej manželom je hudobník Jonatán Pastirčák, ktorý tiež vystupuje pod umeleckým menom Isama Zing. Ten len nedávno vydal svoj prvý debutový album, pri ktorom mu známa herečka pomáhala. 

Ako sa ukázalo, to však nie je jediná radosť, z ktorej sa dvojica teší. Ako Jonatán priznal, manželia spolu očakávajú prvého spoločného potomka. „Áno, je to fantastická správa. Teším sa, že budem otec. Samozrejme, že človeku napadne, že dieťa príde do ťažkých časov. Je to zvláštne, lebo život je zároveň najväčší dar,“ priznal týždenníku Plus 7 dní.

To, či ide o dievčatko alebo chlapčeka, si zatiaľ nechávajú pre seba. Isté však je, že tak, ako Jonatán, aj Táňa sa na novú úlohu v živote nesmierne teší. A nám neostáva nič iné, len budúcim rodičom zagratulovať a zaželať im najmä veľa zdravia a lásky.

Neprehliadnite: Adriana Sklenářiková si vysnenú úlohu mamy užíva naplno: Z jej dcérky Ninky je už nádherná slečna

Myslíte si, že sa k sebe táto dvojica hodí?

spolu hlasovalo 292 ľudí