Presunúť na hlavný obsah

Blíži sa najkrajší mesiac v roku: Máj bude nezabudnuteľný pre 3 znamenia. Kto zažije romantiku ako z filmu?

Zábava

Máj - lásky čas. Pre ktoré znamenia zverokruhu bude piaty mesiac v roku výnimočný z hľadiska lásky?

Platí o nich, že sa zamilujú len raz za život a možno aj preto sa do zamilovanosti až tak nehrnú. Najväčšiu pozornosť upriamujú na kariéru a iné činnosti, randenie a romantika sú pre nich vedľajšie. Tento máj by to však mohol zmeniť.

Neprehliadnite: Oheň, zem, vzduch, voda: Do ktorého živlu patrí vaše znamenie zverokruhu?

 

Ľudia narodení v znamení Panna podľa astrológie prežijú máj plný lásky a tieto dni si aj patrične vychutnajú. Plnými dúškami si budú užívať každý jeden deň s osobou, pri ktorej zabudnú na stabilitu a racionálnosť. Odrazu nebude v ich silách ovládať svoje city, zamilujú sa rýchlo a bezhlavo, budú sa znova cítiť ako tínedžeri. Nepôjde však o žiaden románik s ultrarýchlym koncom. Tento vzťah vydrží. 

Prekrásny a láskyplný mesiac zažijú aj Blíženci. Ak ste sa narodili v tomto znamení, tak sa môžete tešiť na lásku, ktorá bude úprimná, hlboká a najmä obojstranná. Budete mať pocit, akoby ste stretli svoju spriaznenú dušu. A aj druhá strana to bude cítiť rovnako. Od prvého okamihu budete mať obaja dojem, akoby ste sa poznali už roky rokúce. Tento máj bude pre vás najkrajším obdobím v živote. A to pre jedného aj druhého. 

Prečítajte si: Odhaľte svoje slabosti podľa znamenia: Na tieto časti tela si dávajte veľký pozor

Obrovské šťastie v láske budú mať tento máj aj ľudia v znamení Kozorožca. Užijú si romantiku v tej najkoncentrovanejšej podobe. Dlhé prechádzky, krásne výhľady, samý smiech, úžasné jedlo a dlhé, vášnivé noci. Kozorožci budú mať v máji pocit, akoby sa im hviezdy snažili vynahradiť všetko, čo zameškali kvôli povinnostiam či kariére. Toto krásne obdobie ich posmelí v tom, aby svoje city vyjadrili aj navonok. Konečne sa zamilujú srdcom a nie hlavou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe