Presunúť na hlavný obsah

Vznešené umenie starnúť

Krása

Krása, ktorá vychádza z našej vnútornej spokojnosti, vekom nepominie. Práve naopak, vďaka sebaláske a poznaniu zrejeme ako dobré víno. Vedia o tom dámy „v rokoch“, pred ktorými by sme mali skladať klobúky, a ktoré vám dnes predstavíme.

Naučili sa cítiť dobre vo svojej koži a milovať svoju autenticitu – a to je ten najlepší anti-ageing na trhu. V bratislavskom Auparku prebieha oslava rôznorodej krásy a jedinečnosti s názvom Everyday Beautiful. Môžete sa tešiť na množstvo inšpiratívnych stretnutí so známymi influencermi a osobnosťami, ktorí vás navedú na cestu lásky a rešpektu k sebe samým.

Sme už raz také stvorenia, že oveľa rýchlejšie vymenujeme to, s čím na sebe nie sme spokojní, než to, na čo sme hrdí. Je to však do veľkej miery záležitosť našej optiky. Strie na koži môžete vnímať negatívne, ale napadlo vám, že sú dôkazom sily a flexibility tela? Možno sú spomienkou na to, že ste dali život dieťaťu, možno hovoria o vašom raste, možno o ťažkých obdobiach, ktorými ste si prešli a zvládli ich. Vrásky okolo očí vám pripomenú presmiate večery s priateľmi a pár sivých vlasov múdrosť a nadhľad, s ktorými sa vám žije ľahšie ako v prvých rokoch dospelosti. Najkrajšie spomienky sú na našom tele.

Ženy, ktoré inšpirujú

Nezľakli sa pribúdajúcich rokov a svoje vyvíjajúce sa „ja“ si užívajú viac než kedykoľvek predtým. Pomáhajú svojim followerom trénovať sebalásku a ukazujú všetky odtienky krásy – lebo ani vo vyššom veku to nie je len o sivej. Ak potrebujete nájsť inšpiráciu, tieto dámy vám rozjasnia aj tie dni, kedy sa dostavia pochybnosti. 

Štýlová psíčkarka Linda Rodin má 74 rokov a predsa je módnou ikonou a najlepšou reklamou na život po sedemdesiatke.

Pavlína Pořízková, bývalá supermodelka českého pôvodu, otvorene hovorí o svojom vzťahu k starnutiu, úpravách, retuši a nikdy sa nebojí ukázať skutočná a nenamaľovaná.

Fotograf Ari Seth Cohen na svojom profile AdvancedStyle loví sebavedomie a krásu bez limitov.

Iris Apfel má neuveriteľných 100 rokov a odvahy a energie na rozdávanie. Jej heslom je výstižne: „Viac je viac a menej je nuda.“ Iris Apfel bola interiérovou návrhárkou pre Biely dom od Trumana, cez Kennedyho až po Clintona a dodnes prináša nové módne kolekcie v rôznych zaujímavých spoluprácach.

Krása, ktorá nepominie

Dozrievanie lichotí každému z nás. Vieme, čo nám svedčí, poznáme svoju hodnotu, získavame nadhľad a sebavedomie. Zistili sme, aké farby nám vytiahnu oči, ktoré strihy nás predĺžia, aká vôňa nás dopĺňa a ktorý rúž je ten osudový. Miesto toho, aby sme sa snažili vyzerať dokonalo, dokonalo sa poznáme. A sebapoznanie vedie ku kráse. Tej trvalej a nestarnúcej.

Zastavte sa v Auparku a založte si výhodný vernostný program. Potešia vás stále zľavy v obľúbených obchodoch, prednostný vstup a VIP lounge na vybraných akciách, šatňa a služby stylistu 2x ročne zadarmo. Či už potrebujete nové topánky, parfum alebo niečo z lekárne, vernostná karta Aupark sa vám oplatí.

Objavujte spolu s Auparkom krásy na ceste za sebaláskou. Všetky informácie k aktuálnemu programu kampane Everyday Beautiful nájdete na aupark-bratislava.sk alebo na IG a FB profile Aupark Bratislava.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -