Presunúť na hlavný obsah

Pozrite, koho sme videli napchávať sa burgerom! Ako môže mať takú dobrú postavu?

Zábava

Väčšina z nás nie je dokonale spokojná so svojou postavou a neustále sa trápime rôznymi diétami. Nemusí to tak vraj byť! Do Regal Burgeru chodia jesť aj slovenské fitnesky ako Terézia Pallová (20), na Instagrame známa ako teri.pallova.

“Športujem dlhodobo, a preto si môžem dovoliť jesť, čo chcem. Baby sa zvyčajne obmedzujú kvôli kráse, mňa však pohyb baví a cítim sa vďaka nemu dobre aj mentálne, aj fyzicky. Spokojná žena je predsa najkrajšia žena!” reaguje Tereza.

V niečom má slovenská krásavica, pôvodom z Trstenej, určite pravdu. Koľkokrát sa vám predsa už podarilo schudnúť a potom sa stratené kilá vrátili? Zvyčajne sa totiž časom vraciame k obyklému spôsobu života a to je vraj problém.

“Nie každá žena má rada šport a pri chudnutí sa často baby nútia chodiť do posilňovne, aj keď im je prirodzenejšie chodiť so psom do parku a mohli by radšej behať. Pre mňa je najdôležitejší samotný pohyb a vnímanie vlastného tela. Nemusím si počítať kalórie, kilometre a ani počet zdvihov. Hýbem sa skrátka tak, aby ma to bavilo teraz a aj o 20 rokov”.

Skúste si preto už dnes dopriať dlhšiu prechádzku na miesto, kde to máte rady, choďte sa vyventilovať na plaváreň, alebo vytancovať na skupinovú lekciu. Šťavnatý burger, alebo kaloricky vývážené čerstvé poké si potom dajte za odmenu v Regal burgeri. Nepočítajte kalórie, buďte šťastná a spokojná!

Telo sa časom pridá.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -