Presunúť na hlavný obsah

Najojedinelejšie znamenie zverokruhu: Narodilo sa v ňom najmenej ľudí na svete, pozrite sa, či ste medzi nimi

Zábava

Je dvanásť znamení zverokruhu a pre každé platí iná charakteristika osobnostných čŕt. Poďte spolu s nami zistiť, v ktorom znamení sa narodilo najmenej ľudí. Možno ste medzi nimi.

Ak máte vo svojom kruhu osobu, ktorá je temperamentom introvert, ktorá v abstraktom zmysle slova potrebuje cítiť pevnú pôdu pod nohami a ktorá ani trochu nemá rada prázdne reči a taľafatky, tak vám zaručujeme, že je v znamení Kozorožca.  

Títo ľudia sú extrémne disciplinovaní a zodpovední, svoje veci na základe realistických očakávaní plánujú, ciele majú nemenné a predovšetkým na prvom mieste. Neúspech ich nezastaví, veria si vo všetkom, do čoho sa pustia, idú si za svojím a častokrát k naplneniu svojich ambícií nepotrebujú ani podporu blízkych či okolia. 

Prečítajte si: Oheň, zem, vzduch, voda: Do ktorého živlu patrí vaše znamenie zverokruhu?

Cestou za svojím cieľom sú vytrvalí, avšak okolie ich zvykne považovať za bezohľadných, lebo naozaj sa nikým nenechajú spomaliť, nikým odradiť. Sú tvrdohlaví a potrebujú cítiť, že ich život niekam smeruje, že sa vyvíja a málokedy sa po dosiahnutí jedného úspechu zastavia a odpočinú si. 

Napriek tomu, že sú veľmi vytrvalí a pracovití, uprednostňujú prácu na stálom mieste, jednoducho potrebujú istotu, bez nej nie sú vo svojej koži. A nech sa deje, čo sa deje, situáciám, ktoré vyžadujú okamžité odpovede a expresné rozhodnutia, sa vyhýbajú ako čert krížu. Ide totiž o situácie, ktoré ich deptajú a predovšetkým stresujú. Stresujúce prostredie nie je pre nich. Aj preto, keď (samozrejme) nepracujú, najradšej sedia doma, kde majú svoj pokoj, svoje ticho. 

Neprehliadnite: Veríte na horoskopy? Vtipný taliansky seriál z dielne Netflixu vás ponorí do sveta lásky a astrológie

Sedí táto charakteristika na vás, ak ste Kozorožec? Alebo sedí na Kozorožcov vo vašom okolí? Kozorožci sa narodili v období od 22. decembra do 20. januára. Je ich najmenej, celosvetovo sa v čase vianočných sviatkov a počas chladného januára rodí najmenej detí, čo potvrdzujú aj štatistiky.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe