Presunúť na hlavný obsah

Na koho sa podobá viac? Meghan a Harry ukázali svetu prvú oficiálnu fotku svojej dcérky Lilibet

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa Meghan Markle a princ Harry si ako rodičia potrpia na súkromie svojich milovaných detí. Ich fotografie zverejňujú len výnimočne a presne takouto príležitosťou boli prvé narodeniny dcérky Lilibet.

Pravnučka kráľovnej Alžbety II. - Lilibet Diana Windsor-Mountbatten - oslávila svoje prvé narodeniny počas osláv platinového jubilea britskej panovníčky. Meghan Markle ju priviedla na svet 4. júna a kráľovský pár práve pri tejto významnej udalosti povolil zverejniť prvú oficiálnu fotografiu malej Lilibet. 

NeprehliadnitePrinc Louis si z oslavy platinového jubilea kráľovnej urobil vlastnú šou: Fotky, ktoré bavia celý svet

O záber sa postaral profesionálny fotograf a priateľ Harryho a Meghan - Misan Harriman. Lilibet zachytil počas rodinného pikniku, ktorý sa konal v záhrade Frogmore Cottage vo Windsore.

Dievčatko sedí na tráve vo voľných bavlnených šatách svetlomodrej farby, usmieva sa, vlásky mu zdobí čelenka s mašľou. Je vidno, že Lilibet má veľa spoločného s otcom. Okrem ryšavých vlasov má aj Harryho oči i nos. 

Meghan a Harry sa pred dvoma rokmi stiahli z kráľovskej rodiny, čím opustili aj kráľovské povinnosti, a presťahovali sa do USA. V slnečnom Beverly Hills vychovávajú svoje dve deti - trojročného Archieho a ročnú Lilibet.

Spomenuté dva roky sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu nestretli s kráľovskou rodinou, princ Harry bol na pobrebe svojho otca sám, Meghan bola v tom čase vo vysokom štádiu tehotenstva. Zmena prišla vďaka oslavám pri prležitosti 70. výročia vlády kráľovnej Alžbety II.

Prečítajte si: TOP momenty z osláv platinového jubilea Alžbety II.: Kate a Meghan očarili outfitmi, kráľovná sa prvý raz stretla s pravnučkou

Meghan a Harry sa zúčastnili svätej omše v londýnskej Katedrále sv. Pavla. Ich príchod znamenal aj prvé stretnutie kráľovnej so svojou pravnučkou Lilibet. Rodinné stretnutie sa však odohralo v súkromí, bez prítomnosti médií.