Presunúť na hlavný obsah

Športové stylingy na leto: Najlepšou motiváciou na beh sú tenisky i to, cítiť sa počas aktivity stále žensky

Fitness

Čo v lete na seba, pokiaľ sa chystáte športovať? Najnovšie trendy ukazujú, že vám stačí málo na to, aby ste boli štýlová aj počas aktivít.

Najlepšou motiváciou na beh sú tenisky

Model 1080 je považovaný za vrchol bežeckej obuvi New Balance. Špičkové technológie a odpruženie sa postarajú o hladký prechod chodidla v topánke a podrážka je zdokonalená vylepšeným profilovaním medzipodošvy. Ultramoderný štýl sa odráža aj na zvršku 1080. Je vyrobený s technológiou Hypoknit, ktorá mu dodáva štíhlejší tvar. Výsledkom je, že verzia v12 ponúka podporu a prispôsobenie sa všetkým bežcom. 

Čítajte: Sporty chic: Farba roka 2022 sa preniesla aj do športových kreácií, toto sú najväčšie trendy

Štýlové plavky na šport

Teplé slnečné dni a ich rána sú ideálnym časom na športovanie. Beh pri pláži alebo hocijaká iná športová aktivita si vyžaduje maximálny komfort. Nezabúdajte však, že leto je obdobím, kedy si môžete dopriať farby v rôznych kombináciách. Dúhové pastelové prevedenie je tento rok veľmi trendy a môžete ho variovať na niekoľko spôsobov. 

Šiltovka vám ušetrí vrásky i únavu

Chráňte si oči a hlavu pred slnkom. Nielenže vám to ušetrí vrásky, ale aj vašu energiu a nebudete tak pociťovať únavu. So štýlovými šiltovkami sa roztrhlo vrece a ich dizajn sa často vracia k histórii značky a ich počiatku. Vrátane dizajnov s viditeľnými značkami, ktoré chcú byť ešte stále viditeľné. 

Športové podprsenky sú čoraz viac ženské

Teší nás, že športová móda je čoraz viac „fashion“ a ženská. Podprsenky na šport sú toho jasným dôkazom. Pastelový odtieň mentolovej zelenej krásne zvýrazní slnkom pobozkanú pokožku a vy sa v nej vďaka ženskému strihu a vypchávkam budete cítiť sebaisto a žensky. V lete si ju môžete dovoliť bezproblémovo aj bez vrchného tielka či topu.

Inšpirujte sa: Šiltovky ako módny trend číslo jeden roka 2022: Do týchto sa oplatí investovať

- Najčítanejšie -