Presunúť na hlavný obsah

Najväčšia výhra mužov, keď im ženy v posteli dovolia urobiť toto: Spravia všetko pre to, aby si to žena užila

Sex

Muži potrebujú vedieť, že sú pre vás v posteli dobrý, priam tí najlepší. Najväčšia výhra je, keď mu dovolíte urobiť toto.

V otázkach sexu sú muži otvorení a fantázii sa medze nekladú. Muži sa zhodnú na tom, že je pre nich veľmi dôležitá spätná väzba. Jednoducho potrebujú vedieť, že to, čo robia, robia dobre. Vlastne ich snahou je robiť to najlepšie. 

Čítajte tiež: Najzvodnejšie znamenie zverokruhu: Títo ľudia dostávajú najviac pozvaní na rande, majú aj najväčšie predispozície k nevere

Muž potrebuje vedieť, že je pre vás v posteli dobrý

To, čo dokáže mužom dvihnúť sebavedomie je pocit, že sú v posteli nenahraditeľní a že si to žena s nimi naozaj užíva. Sex z povinnosti ihneď vycíti a neoklamete ho žiadnymi lacnými trikmi. 

„My muži, potrebujeme vedieť, že ženu sex s nami baví, že si ho užíva. Čo je viac, ako keď dokáže žena po pár minútach s vami vyvrcholiť a keď je to znásobený orgazmus, tak je to skutočná výhra,“ pochvaľuje si Mário (41).

„Netajím sa tým, že v živote musím mať sex aspoň trikrát do týždňa. Podľa mňa aj ženy, ktoré ho majú často, sú viac rozžiarenejšie a príťažlivejšie. Je pre mňa dôležité byť tým, kto svoju partnerku uspokojuje, nezniesol by som, keby mi kvôli sexu, bola neverná, zrejme to ma vedie k lepším výkonom,“ otvorene prezradil Peter (35).

Neprehliadnite: Sex, ktorý majú muži najradšej: Ženy, ktoré im ho plnia, patria medzi najlepšie milenky a už nikdy nebude chcieť inú

Najväčšia výhra je...

To, čo muž považuje za vrchol úspechu a teda výhru je, keď ženu dokáže uspokojiť orálnym sexom. Podobne, ako si na orále zakladajú muži, je to aj u žien. Klitoris je však stále pre mnohých otázkou záhady, ktorú túžia rozlúštiť. 

„Najviac ma baví, keď je žena rozkročená a nechá ma vniknúť jazykom do jej intímnych partií. Je to pre mňa ten najkrajší a najvzrušujúcejší pocit, keď ju takto dokážem uspokojiť,“ pochvaľuje si Tomáš (39).

„Nikdy som nebol pri sexe šťastnejší, ako keď žena stoná od toho, že nedokáže dýchať po viacnásobných orgazmoch. To sa mi zatiaľ podarilo najčastejšie jazykom a u žien, ktoré mali viac ako tridsať rokov, tie si to vedeli pekne užívať. Niet nad orálny sex!“ hrdo vyhlasuje Dano (44).