Presunúť na hlavný obsah

Dievčatá, s týmito letnými vôňami budete hviezdy!

Štýlové nákupy

Nosiť parfém, ktorý púta pohľady, by chcelo nie jedno dievča. Ak si vás už niekto nepamätá podľa mena, podľa vône určite áno. Zaujímalo by vás, ako voňajú najslávnejšie osobnosti ako je aj Ariana Grande? Jej obľúbenú vôňu môžete nosiť aj vy. Takto sa za vami otočí každý chlapec a vy sa budete cítiť ako hviezda! V čom spočíva celé tajomstvo?

Kolekcia priamo od slávnej speváčky

Zatiaľ, čo si niektorí púšťajú pesničky od Ariany Grande, vy sa môžete pochváliť jej parfumom. V roku 2018 vydala svoju vlastnú kolekciu vôní, ktoré z vás spravia neodolateľnú bytosť. Kúzlo sa neskrýva len v sladkej gurmánskej vôni s ovocnými a kvetinovými tónmi. Pravá mágia sa začne diať, až keď si uvedomíte, že sa na vás každý usmieva a vaše sebavedomie z vás spraví Femme Fatale. Aj o tom je voňavka od Ariana Grande.

Okrem vysoko populárneho parfému Ariana Grande Cloud nájdete aj iné vône. Skutočná fanúšička by mala vlastniť parfém Ariana Grande Sweet Like Candy. Ako názov napovedá, obsah tejto parfumovanej vody je sladká vôňa v kombinácii s ovocnými a kvetinovými tónmi. Ak sa s touto americkou herečkou a speváčkou skutočne stotožňujete a máte ju dokonca ako tapetu na mobile, spomínané vône by vo vašej kabelke nemali chýbať. 

Pre všetky dievčatá z iného sveta

Dievčatá, ktoré sa rady vracajú do svojho vysnívaného sveta, si túto toaletnú vodu zamilujú! Samotná voňavka oslavuje 15 rokov a stále patrí medzi tie najlepšie. Ak vo vašom utopickom svete existujú jednorožce a dúha na oblohe, dievčenská vôňa Salvatore Ferragamo Incanto Shine si vás získa na prvý nádych. Vďaka príjemnej kvetinovej a ovocnej vôni je ideálna do horúceho leta. Ukážte svetu, že vaša fantázia je skutočne bujná!

Poznáte Viktoriine tajomstvo?

To, že ženy sú už odjakživa nežné bytosti, nie je žiadna novinka. Vašu nežnosť ale môžete zdôrazniť a ukázať, že ste skutočný anjelik. Práve pre takéto túžby boli vytvorené parfémy a vône Victoria's Secret. Ďalším tajomstvom, ktoré vám len tak nikto neprezradí, je parfém Dolce & Gabbana Light Blue. Stačí jedno privoňanie a vo vašej mysli sa ocitnete v azúrovom mori na najkrajšej pláži, akú si len pre vás príroda pripravila. Pripravená si privoňať?

- reklamná správa -