Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Schwarzkopf Elite Model Look 2022: Hviezdili topmodelky Daniela Peštová, Tereza Maxová či Michaela Kocianová

Slovenské celebrity

Galavečerom svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2022 sprevádzala hudobná hviezda Adonxs (Adam Pavlovčin), ktorý sa zhostil aj úlohy moderátora. V Španielskej sále Pražského hradu sa zišli osobnosti zo sveta módy, modelingu a elity.

FEMINITY TV: Galavečer svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2022

 

Michaela Kocianová a Ruben Rue

Topmodelka Michaela Kocianová zažiarila počas galavečera v ružovej honosnej róbe. Spolu s portugalským moderátorom a modelom Rubenom Rue boli tohtoročnými mentormi svetových finalistov. 

Daniela Peštová a Pavol Habera

Supermodelka Daniela Peštová sa na vrchole modelingu drží niekoľko dekád a podporuje tiež nové nádejné modelingové talenty. Spoločnosť jej robil jej muž, spevák Pavol Habera. Dvojica patrí medzi najstabilnejšie a najobľúbenejšie česko-slovenské páry. 

Tereza Maxová

Supermodelka Tereza Maxová patrí rovnako medzi hviezdy modelingu z 90. rokov, kedy česká krása vo svete bodovala a to pretrváva dodnes. V čiernej róbe vyzerala famózne.

Saša Jány

Najväčší aplauz zožal za svoju prácu riaditeľ modelingovej agentúry Elite pre ČR a SR, ktorý sa tento rok stal zároveň producentom svetového finále, Saša Jány. Modelingový guru, ktorý je tiež označovaný ako one&only.

Adonxs

Hudobná hviezda Adonxs (Adam Pavlovčin) predviedol na pódiu obdivuhodný výkon, keď sa zhostil úlohy moderátora a speváka zároveň. Jeho hudobné vstupy boli zážitkom, počas ktorého nejeden hosť mal zimomriavky.

Denisa Dvořáková

Topmodelka Denisa Dvořáková si obliekla na svetové finále čiernu róbu a vyzerala ako vždy veľmi elegantne a vkusne. 

Michaela Hlaváčková

Topmodelka Michaela Hlaváčková patrí medzi naše najúspešnejšie modelky. Na galavečere sa predviedla v čiernej róbe. 

Alexandra Gachulincová

Topmodelka Alexandra Gachulincová mala vo finálový večer na sebe asymetrickú róbu v ohnivej červenej, ktorá jej ako blondínke veľmi pristala.

Gabriela Ruman a Karol Ruman

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Ruman zvolila červenú róbu kopírujúcu siluetu. Dôraz na ženskosť vyzdvihli tiež šperky ALO diamonds, ktoré boli na galavečer ako je tento, ideálnou voľbou.

Dominika Ducová

Moderátorka Fashion TV Dominika Ducová obliekla sexi róbu, ktorá svojim strihom nikdy nevyjde z módy. Nadčasová záležitosť so silným nábojom ženskosti.

Zuzana Kanisová a Mária Švarbová

Módna stylistka Zuzana Kanisová a fotografka Mária Švarbová zvolili čierne šaty a jednoduchý styling, ktorý je elegantnou a nadčasovou záležitosťou.

Zorka Hejdová

Moderátorka Zorka Hejdová počas večera pútala pozornosť ružovou honosnou róbou a bola neprehliadnuteľná.

Barbora Franeková a Lukáš Kimlička

Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková zvolila korzet a bielu róbu kopírujúcu siluetu. Jednoduché, čisté, nežné. Spoločnosť jej robil fotograf Lukáš Kimlička, ktorý patrí medzi najlepšie obliekajúcich sa mužov.

Tamara Šimončíková a Branislav Šimončík

Spisovateľka Tamara Šimončíková a fotograf Branislav Šimončík prišli na galavečer v stylingu, odrážajúcom ich osobnosti. Obaja majú jasne definovaný štýl.

Dagmar Havlová

Bývalá prvá dáma Dagmar Havlová zvolila elegantnú róbu, ktorá ju rozžiarila a v priestoroch Pražského hradu pôsobila ako dáma.

Lucia Hurajová

Herečka a moderátorka Lucia Hurajová zvolila na túto príležitosť róbu pripomínajúcu motýlie krídla, čím sa odlíšila od prítomných dám. 

Jitka Schneiderová

Herečka Jitka Schneiderová si vychutnala atmosféru finále v spoločnosti svojej dcéry. Herečka zvolila pánsky chic, jej dcéra nežnú róbu v baby ružovej.

Kto sa vám najviac páčil na Schwarzkopf Elite Model Look 2022?

spolu hlasovalo 369 ľudí

Adonxs
2

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe