Presunúť na hlavný obsah

Vyšplhajte sa na rebríček TOP podnikateliek vďaka Digitálnej Univerzite

Zábava

Posuňte svoj biznis na vyšší level pomocou digitálneho marketingu. Vďaka MBA štúdiu na Digitálnej Univerzite to bude hračkou. Povieme vám ako na to.

Túžite po slobode? Staňte sa podnikateľkou. Nezáleží na tom, v akej oblasti pôsobíte, bez digitálneho marketingu budete ako businesswoman rásť len veľmi ťažko. Pomôcť ovládnuť online svet vám môže práve polročné certifikované štúdium na Digitálnej Univerzite. Neváhajte, pretože najpoužívanejšími marketingovými nástrojmi sú dnes práve sociálne médiá a web.

Naštartujte svoj biznis a študujte online marketing

Digitálny marketing je dnes dôležitý v každej oblasti podnikania bez ohľadu na to, či ste začínajúca podnikateľka, alebo už dlhšie plávate vo vodách biznisu. Mali by ste mať aspoň základné vedomosti o tom:

 • ako si vytvoriť web stránku
 • čo musí spĺňať kvalitný web
 • ako si nastaviť marketingovú stratégiu
 • ako si vybudovať značku
 • ako si vybudovať silnú komunitu na sociálnych sieťach

To sú kľúčové oblasti, v ktorých by sa mala orientovať každá podnikateľka. Samozrejme sa treba neustále vzdelávať a oboznamovať aj s najnovšími trendmi. Online marketing sa totiž v súčasnosti vyvíja ultra rýchlo.

Polročné certifikované štúdium na Digitálnej Univerzite vám dá to najdôležitejšie zo sveta marketingu a určite aj niečo navyše. Aj keď ste sa už s digitálnym marketingom stretli, alebo v tejto sfére pracujete, štúdium vás posunie míľovými krokmi vpred. 

Digitálna Univerzita posunie aj začínajúce podnikateľky

Všetky začiatky sú ťažké a výnimkou nie je ani podnikanie. Ak ste sa rozhodli zobrať svoj pracovný osud do vlastných rúk a stať sa businesswoman, čaká vás úžasná cesta. Pre rozbehnutie vlastného biznisu vám Digitálna Univerzita pomôže získať komplexný prehľad o tom, čo je v online svete najdôležitejšie.

Dôkazom sú úspešné absolventky, ktoré si rozbehli vlastný biznis napríklad ako portál mamaniejedoma.sk alebo bistro Arabeska. Obe dámy úspešne absolvovali štúdium na Digitálnej Univerzite a aj vďaka získaným vedomostiam majú svoje vlastné projekty a úspešné podnikanie. Keďže študovať môžete aj online, začať sa dá aj počas materskej dovolenky alebo v čase, keď ste ešte zamestnancom. Stačí si iba vyhradiť čas na samoštúdium a pracovať aj na svojom sebarozvoji.

Získajte certifikát, prestížny MBA titul a množstvo marketingových tipov

Polročné štúdium na Digitálnej Univerzite vám dá 130 hodín plných marketingových rád a tipov, prednášky od 32 expertov z praxe, praktické videomanuály, potrebný networking a nové kontakty.

Študenti Digitálnej Univerzity si môžu vybrať až 9 špecializácií:

 • Content marketing
 • PPC kampane
 • Grafický dizajn
 • Sociálne siete
 • SEO
 • Budovanie brandu
 • Tvorba webu a e-shopu
 • Marketingová analytika
 • Marketingová stratégia

Okrem toho budete pracovať na vlastnom projekte, ktorý môžete konzultovať s mentorom.

Pri polročnom štúdiu absolvujete vyše oblastí marketingu  Aby ste si učivo čo najlepšie osvojili, budete pracovať aj na praktických zadaniach. Po skončení obdobia prednášok si vyberiete jednu zo spomínaných špecializácií, v rámci ktorej absolvujete 3 konzultácie s mentorom. Následne k úspešnému ukončeniu štúdia stačí vykonať záverečnú skúšku a získate absolventský certifikát. Študovať môžete osobne v Bratislave, ale dostupné je aj online štúdium alebo kombinácia týchto dvoch možností.

Ak vám nestačí iba certifikát a túžite byť aj skúsenou manažérkou, môžete ukončení zimného semestra pokračovať MBA štúdiom počas letného semestra. Takéto štúdium vám pomôže zlepšiť manažérske a leadership zručnosti, ktoré využijete vo vlastnej firme, ale aj v strednom či vyššom manažmente uznávaných spoločností.

Okrem workshopov absolvujete aj  voliteľné predmety, pričom máte na výber z viac ako 230 voliteľných predmetov. Ročné MBA štúdium končí obhajobou záverečnej práce. Následne vám bude udelený MBA titul od Varšavskej Univerzity Manažmentu, ktorá je garantom tohto štúdia.

Naštartujte svoje podnikanie a prihláste sa na certifikované štúdium online marketingu už tento rok. Registrácia na 6. ročník Digitálnej Univerzity je možná do 30. septembra.  Štúdium odštartujete už 1.10. 2022.

Túžim sa stať TOP podnikateľkou vďaka MBA štúdiu na Digitálnej Univerzite

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -