Presunúť na hlavný obsah

Nová jesenná kolekcia! Prezlečte svoj interiér do jesenného ,,looku”

Bývanie

Už vás nudia tradičné jesenné farby v interiéri? Inšpirujte sa novou kolekciou Oil Green, ktorá pristane nejednému štýlu bývania. Viac sa o nej dozviete v článku.

Je úplne prirodzené, že nie každý má v obľube sýtosť a výrazné farby. V prípade, že túžite po zmene vášho pôvodného interiéru a chcete jeseň privítať v novom šate, alebo zariaďujete nové bývanie, máme pre vás tip. Nová kolekcia Oil Green v sebe spája lásku k prírode s kontrastom čiernej a rôznymi kúskami z prírodných materiálov. Ak vás na prvý pohľad zaujala, viac sa o nej dočítate nižšie.

Farebné ladenie

Základnou farbou tohto trendu je zelená, ktorá je jemná, nevtieravá a viete ju ľahko kombinovať. Hodí sa do akéhokoľvek priestoru, či už ide o spálňu, obývaciu izbu, jedáleň alebo kúpeľňu. Viete ju využiť na väčších kusoch nábytku ako sedacie súpravy, kreslá, jedálenské stoličky, ale aj v menšom prevedení ako napríklad riad na servírovanie jedla. Dokonca prirodzene vyznie aj v podobe textilu. Môžete ju pokojne zvoliť na závesy, posteľné prádlo, vankúše alebo plátené obrúsky na jedálenskom stole. Tento zelený odtieň dokonale dopĺňa kontrastná čierna a antracitová na textíliách, ale aj kovových doplnkoch a dekoráciách, ktoré sú aktuálne IN. Prirodzenosť tomu celému dodáva dekor dreva v rôznych podobách.

Náš tip:

Ako sa vraví, všetkého veľa škodí. Zaobchádzajte so zelenou farbou opatrne, aby sa z vášho interiéru nestalo zelené kráľovstvo. V tom vám práve pomôže využitie ďalších odtieňov, ktoré sú súčasťou tohto trendu.

Používané materiály

V kolekcii Oil Green nájdete široké spektrum materiálov. Spolu vytvárajú oku ladiacu súhru, ktorá si vás hneď získa. Tento trend miluje prírodné materiály ako morská tráva, mangové drevo, ratan, bambus, ale aj ľan. Nájdete v nej rôzne typy sklenených váz a misiek. Ako sme vyššie spomínali, kontrastné sú kovové prvky v čiernej a antracitovej farbe v podobe svietnikov, svietidiel, nožičiek jedálenských stolov a stoličiek, rámov obrazov či ďalších menších dekorácií.

Do akého interiéru sa trend hodí?

Výhodou kolekcie Oil Green je univerzálnosť. Viete ju využiť vo viacerých štýloch interiérového bývania. Pristane severskému škandinávskemu štýlu, ale aj modernému dizajnu. Rovnako si nájde svoje miesto aj v obľúbenom Boho chic interiéri či chladnejšom industriálnom priestore, ktorý zelené doplnky a dekorácie práve zjemnia.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -