Presunúť na hlavný obsah

Vyskladajte si jesenný šatník po vzore Talianok: Týchto päť kúskov implementujte aj do základnej kapsule

Móda

Keď máte doma vytvorenú základnú kapsulu a chcete ju niečím oživiť, máme pre vás niekoľko tipov. Nahliadnite spolu s nami do ulíc Milána a pozrite sa na aktuálne trendy.

Jemnosť, nežnosť, sofistikovanosť a elegancia, ktorá sa snúbi s ležérnosťou. Presne to sľubujú kľúčové trendy jesene 2022. Pozrite sa spolu s nami, čím obohatiť svoj šatník, pokiaľ máte už vybudovanú vlastnú kapsulu. Ak ju dplníte týmito kúskami, rozhodne neurobíte rok vedľa. My sme inšpiráciu čerpali v uliciach Milána.

Monochromatický ležérny komplet

Éru monochromatických teplákových súprav už máme za sebou. Počas pandemického obdobia, naozaj tieto kúsky lámali rebríčky populárnosti.

No a dnes tiež urobíte dobre, pokiaľ siahnete po ležérnom komplete práve v tomto duchu. Pokojne vynechajte vrámci materiálov teplákovinu a skúste eko kožu, či príjemný hodváb. 

Šifónové šaty

Každá žena by v šatníku mala mať niečo nežné a jemné. Práve všetky tieto atribúty, šifónové šaty spĺňajú. Viete si cez ne prehodiť pletený cardigan, denimovú bundu, či oversize sako. Každá voľba je dobrá. Je len na vás ako sa v danej chvíli chcete cítiť a po čom siahnte. 

Čítajte tiež: Najkrajší Slovák zabojuje vo svete o titul Muž roka 2022: Okrem vzhľadu sú podľa neho dôležité tieto vlastnosti

Plisovaná sukňa

Variabilná, ľahko kombinovateľná, neutrálna a chic. Presne takou plisovaná sukňa je. Môžete ju mať v svetlých zemitých tónoch, prípadne choďte do čiernej alebo bielej klasiky. Vtedy využijete jej potenciál na úplné maximum. Vo všetkých ohľadoch. 

Modrá košeľa

Tak ako tvorí biela košeľa základ kapsule, modrá je kúskom, ktorý by ste rozhodne mali mať vo svojom fashion portófliu. Ideálne je siahnuť po predĺženej verzii v zadnej časti tela, keďže vtedy vám urobí službu aj vo forme šiat. 

"Vystrihnuté" detaily

Trend detailov v strihoch bol prispôsobený vrámci jesene zavedením ťažších látok a vrstvením. Určite svoj šatník obohaďte klasikým denimom, vo forme bundy, či sukne s rozparkom. To sú kúsky, ktoré nikdy nesklamú a viete ich skutočne perfektne variovať. 

Mohlo by vás zaujímať: Róby, v ktorých zažiari i ľudový kroj: Druhá Vicemiss 2021 Jana Vozárová odchádza na svetovú súťaž Miss Supranational 2022

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe