Presunúť na hlavný obsah

Príďte si vybrať z najnovších trendov so zľavami až do 80 %

Móda

Zastihla vás módna jeseň nepripravené? Nemusíte zúfať! Už začiatkom novembra sa vám naskytne príležitosť spoznať unikátny koncept nakupovania značkovej módy za bezkonkurenčné ceny. Tešíte sa?

Je sa na čo! Predstava, že si pod jednou strechou môžete nakúpiť módne vychytávky svetoznámych značiek za zlomok ceny nenechá chladnou žiadnu milovníčku módy. Sieť predajní fungujúcich systémom off-price sa už onedlho rozrastie o tretiu slovenskú pobočku.

Prvé dve už robia radosť všetkým lovkyniam exkluzívnej módy za skvelé ceny v nitrianskom nákupnom centre Galéria Promenáda a v srdci Žiliny, v nákupnom centre Mirage. Najnovšou adresou, z ktorej budete odchádzať oblečené v najnovších trendoch bude zvolenská predajňa HalfPrice v nákupnom centre Európa Shopping Center, ktorej veľkolepé otvorenie vás čaká už 3. 11. 2022.

HalfPrice si získava Slovensko módou a cenami

Jesenná a zimná móda bude plná kvalitných úpletov, hriešne mäkkých a teplých kabátov a topánok, ktoré vás doslova vynesú do výšok. Vracia sa totiž móda z prelomu obdobia 90. rokov a milénia. Áno, hádate správne, jej súčasťou sú aj úlety ako flitre, perie či žiarivé farby a divoké vzory. Trúfate si?

V aktuálnej sezóne si bez obáv trúfnuť môžete! HalfPrice však nie je len o oblečení. Keď vám chýba elegantné prestieranie alebo servis, ktorý skrášli blížiace sa sviatky, aj to v HalfPrice kúpite a zladíte podľa najnovšej módy – súčasťou značkového sortimentu sú totiž aj doplnky do domácnosti a značkový bytový textil.

Takto sa to robí!

Pýtate sa, ako je možné, že v HalfPrice kúpite najnovšie modely viac, ako 1000 svetových značiek za zlomok ich ceny? HalfPrice nie sú len predajne. Je to v prvom rade tím nákupcov, ktorí sú v každodennom kontakte s distribútormi svetoznámych značiek a vyhľadávajú kúsky, ktoré zaujmú jednotlivé trhy. Tie sú schopní v limitovaných počtoch získať priamo od výrobcov aj s 80 % zľavami.

Znamená to však aj to, že tovar v predajni sa obmieňa doslova denne a váhať nad výhodnou kúpou sa nemusí oplatiť. Jesenné a zimné kúsky z najnovších kolekcií svetoznámych značiek váš už teraz čakajú v nitrianskej a žilinskej predajni HalfPrice a finišujú aj prípravy zvolenskej pobočky.

Tím nákupcov a fashionistov negociuje priamo s výrobcami a dodávateľmi o cenách produktov, ktoré vás budú zaujímať! Ponuka off-price vo zvolenskej predajni HalfPrice bude zahŕňať široký sortiment dámskeho, pánskeho a detského oblečenia, obuvi, doplnkov do domácnosti, športových potrieb, či potrieb na starostlivosť o domácich miláčikov.

Keď chcete zažiť aj veľkolepé otvorenie tretej slovenskej predajne, ktorá sa tak pridá k 60 už existujúcim európskym prevádzkam, choďte to „omrknúť“ už 3. 11 do Zvolena. Otvorenie najnovšej off-price predajne HalfPrice sa nezaobíde bez sexi chlapov – budú nimi hokejisti z obľúbeného zvolenského športového klubu HKM Zvolen, moderátori z rádia Európa 2 či DJ, ktorí vám jesenné nákupy vo Zvolene spríjemnia. Aby toho nebolo málo, počas celého dňa na vás bude čakať množstvo súťaží o atraktívne ceny. 

- reklamná správa -