Presunúť na hlavný obsah

Môj muž o mňa stratil záujem, tak som si to kompenzovala pri jeho bratovi: Sex so švagrom bol pre mňa najlepší

Partnerské vzťahy

Sára urobila niečo, čo sa vo vzťahu odpúšťa naozaj ťažko. Začala si s bratom svojho muža. A neskončilo to len jednou nocou pri sexe. Je toho za tým oveľa viac.

Sára bola vydatá len dva roky, keď s mužom prežívali krízu. Potom, čo sa im narodila dcéra, Peter o ňu ako o ženu úplne stratil záujem. Bol čoraz viac odmeraný a nemal problém veľmi otvorene priznať, že ho práve po pôrode nepriťahovala. Nedokázal to dlhodobo skrývať, takže jej to povedal. 

"Úprimne, nevedela som s tým pracovať. Bolo to pre mňa náročné po každej stránke. Peter bol odmeraný, stále viac času trávil mimo domu, a ja som naozaj nevedela, čo robiť. Bolo to veľmi zvláštne obdobie. Cítila som ako sa jeden druhému vzďaľujeme, že si už v intímnej oblasti nemáme čo povedať. Inak sme fungovali normálne. Bol milý k malej aj ku mne, no toto medzi nami vytváralo priepasť. A tak som si to začala kompenzovať inak."

Neprehliadnite: Exmanžel sa mi po rozvode priznal ohľadom jednej veci: Keby som to bola tušila, asi sa s ním nerozvediem

Sára urobila niečo, čo sa len tak neodpúšťa. Začala si s bratom svojho muža. A ich vzťah sa posunul zo sexuálne roviny aj do emocionálnej. Hoci pred ostatnými predstierali, že medzi nimi nič nie je, pravidelne sa niekoľkokrát do týždňa stretávali. Vždy, keď bol Peter v práci, prišiel za Sárou Emil.

"Napísala som mu, keď malá išla spať a on hneď prišiel. Mala som s ním najlepší sex. Nikdy som nič také necítila. Bola tam vášeň, túžba, všetko. Presne vedel ako sa ku mne správať, ako sa ma dotýkať. V porovnaní s tým, čo som kedykoľvek prežívala s Petrom to bol úplne iný level. Uvedomujem si, že to znie hrozne. No sex s vlastným mužom nikdy pre mňa nebol taký dokonalý ako s jeho bratom."

Už viac ako rok a pol Sára spáva s Emilom a jej muž nič netuší. Vzdial sa jej na úplné maximum. Sú z nich len dvaja ľudia, ktorí spolu žijú a vychovávajú dcéru. Nič viac medzi nimi nie je.

"Raz príde deň, kedy sa dozvie pravdu a ja netuším ako zareaguje. No verím, že to všetci traja nejako ustojíme. Odpustiť mi neodpustí a ja to vlastne ani nečakám..."

Mohlo by vás zaujímať: Svoju manželku viním za túto jednu vec: Neviem jej to povedať do očí, ale cítim, že to veľmi poznačilo môj vzťah k nej

Dokázali by ste po niečom takomto, dať partnerovi ešte šancu?

spolu hlasovalo 327 ľudí

Áno
51
Nie
276