Presunúť na hlavný obsah

Vianočná atmosféra v severskom štýle. Ako ju vniesť do interiéru?

Bývanie

Vianočné obdobie plné lásky a pokoja je čoskoro tu. Už viete ako vyzdobíte váš interiér? Pre milovníkov prírodných prvkov máme inšpiráciu v podobe vianočnej kolekcie Holly Wreath, ktorá vás vnesie do severskej krajiny.

Zavítala k vám už vianočná nálada? Ostáva len pár týždňov do najobľúbenejších sviatkov v roku. Premýšľali ste už nad výzdobou? Ak v tom ešte nemáte jasno, možno si vás získa nová vianočná kolekcia Holly Wreath. Prináša so sebou severský dizajn a zemité farby plné harmónie, ktoré sa hodia do škandinávskeho, ale aj do industriálneho, moderného či boho zariadeného interiéru.

Hlavne pohodlne

Čo je pre vás počas Vianoc najdôležitejšie? My vravíme vytvoriť si pokojnú, harmonickú a pohodovú atmosféru. Ako to však dosiahnuť? Počas Vianoc je centrom pozornosti vianočný stromček. Či už preferujete živý, ktorý vám rozvonia celý domov, alebo umelý, ktorý zas viete roky používať. Kolekcia Holly Wreath prináša kombináciu čiernych, hnedých, olivovo zelených a bielych vianočných gúľ. Stromček dokonale doplnia teplé textílie v rovnakých farebných tónoch. Mäkkučké kožušinové vankúše, deky, závesy, a koberce rôzneho druhu. Tie s vysokým vlasom sú však v zimnom období ideálne.

Doplnky z prírodného materiálu vytvoria zas pocit akoby ste boli niekde v horách na chate. V tomto duchu môžete použiť konferenčný alebo odkladací stolík, pletený kôš, obal na kvetináč a ďalšie doplnky a dekorácie.

Štedrá večera

Ako si uctiť svojich najbližších? Veľa ľudí to pojme v štýle slávnostnej štedrej večere, i keď niekedy stačí už len to, že sa v zdraví zídete.

Ak máte chuť vytvoriť niečo iné a podčiarknuť prírodný vizuál vášho interiéru, kolekcia Holly Wreath je na to ako stvorená. Obsahuje sady riadov v neutrálnych a tmavých farbách, ktoré viete ozdobiť dekoráciami a drobnosťami v kontrastnej čiernej. Eleganciu dodajú zlaté príbory a čierne minimalistické svietniky.

Krásne sny

Milujete vianočné posteľné obliečky s tradičnými vzormi? V kolekcii Holly Wreath si nájde každý to svoje. Vyznávač klasiky aj pohodový minimalista. 

Farebné ladenie sa nesie celým priestorom a tak aj v spálni je dodržané spojenie prírodných prvkov s harmonickou olivovo zelenou a kontrastnou čiernou. Aby vám počas mrazivých večerov nebola zima, odporúčame zaobstarať si kožušinové koberce, ktoré sa hodia či už na zem, posteľ alebo široký parapet.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -