Presunúť na hlavný obsah

Lastminute presents: Aj darčeky na poslednú chvíľu môžu byť unikátne a luxusné, na toto stavte

Zábava

Pokiaľ ešte nemáte všetky darčeky a premýšľate nad tým, čim milovaných obdarovať, prinášame vám zopár inšpiratívnych tipov. Pozrite sa, čo rozhodne poteší!

Unikátne vône by Luminia

Pokiaľ hľadáte naozaj výnimočný darček, tieto sviečky v sebe spájajú luxus, lokálnu tvorbu, dokonalé vône a prepracovaný ručný dizajn. Za značkou Luminia stojí mladá Slovenka Natália, ktorá dohliada naozaj na všetko do posledného detailu. A veru to na samotnej prepracovanosti vidieť. 

"Mojím zámerom bolo zhmotniť dokonalosť. Dar svetla a tepla. Objekt prinášajúci potešenie, ktorý by si každý zamiloval. Trblietavé šťastie v rukách nadšených klientov. Dokonalý a výnimočný v každom detaile."

No a presne takéto kúsky z dielne Luminia sú. Absolútne dokonalé, malé, voňavé šťastie. Pokiaľ niekto z vašich blízkych miluje sviečky, nič krajšie nenájdete!

Generačné ozdoby by Boris Hanečka

Návrhár Boris Hanečka tento rok napiekol pečivo, ktoré vydrží. A to doslova. Nádherné a unikátne vianočné ozdoby z jeho dielne sú malým splneným snom. A nielen obľúbeného a úspešného návrhára, ale aj každého milovníka dizajnu, ktorého takýmto darčekom rozhodne potešíte. Láska na prvý pohľad!

"Príbeh porcelánovych ozdôb má svoju milú históriu. Ako malý chlapec som pomáhal pri pečení vianočných koláčikov a keď som zbadal hliníkové formičky, túžil som ich zavesiť na stromček. Pripadali mi tak krásne, žeby mali mať výsostne miesto medzi svetielkami. Mama to nevidela ako ja, preto som si po rokoch splnil detský sen a vyrobil som vianočné ozdoby z porcelánu, ktoré si tak ako ja, môžete zavesiť na stromček medzi svetielka aj vy doma."

Jedinečný dizajn by Pigmentarium (VIRVAR)

Porcelánový stojan na vonné tyčinky Altar od Daniela Piršča, ktorý slúži ako estetický prvok sám o sebe je malým klenotom. Áno, presne takéto darčeky majú víziu stať sa generačnými. Futuristický a luxusný dizajn, ktorý necháva priestor fantázii, hravosť metalického prevedenia sú elementami, ktoré očaria na prvý pohľad. 

Luxus chutí by Matyšák

Doprajte tento rok svojim najbližším skutočne výnimočné Vianoce a spojenie unikátnych chutí priamo pri štedrovečernom stole. Spojenie toho najlepšieho z najlepšieho, prináša so svojou raritnou a luxusnou kolekciou vín firma Matyšák.

Toto je skrátka dokonalý vianočný darček pre ozajstných fajnšmekrov a milovníkov kvalitného pitia a vína. Zaručene ich poteší táto limitovaná rarita z pivnice vinárstva Matyšák. Archívne červené vína v majestátnej 1,5l MAGNUM fľaši sú ručne číslované v limitovanom množstve doslova pár desiatok kusov. V ponuke sú vyladené ročníky 2009 a 2011 odrôd Cabernet Sauvignon, Merlot a Matyšákovho legendárneho cuveé Camerlon. Darček, ktorým trafíte u každého do čierneho! O tom nepochybujeme.

Článok vznikol v spolupráci s www.vinomatysak.sk

- Najčítanejšie -