Presunúť na hlavný obsah

Influencerka Kristy Dali to takto roztočila na nákupnej dámskej jazde aj s herečkou Kikou!

Štýlové nákupy

BRATISLAVA - Stačí vyčkať už len zopár dní a máme tu najkrajšie sviatky v roku. Vianoce sú za rohom a nákupné centrá praskajú vo švíkoch pod náporom nakupujúcich, ktorí zháňajú posledné darčeky. Ak vás predstava preplnených obchodných stredísk neláka a radi by ste si nákupy spríjemnili a dopriali si komfort, máme pre vás skvelé riešenie. Poďte s nami na dámsku jazdu do obchodného centra Nivy, ktoré zmení váš názor na predvianočný zhon!

 

 

Ak neviete, čím potešiť maminu, sestru či najlepšiu kamošku alebo ste muž a zháňate darček pre svoju milovanú polovičku, máme pre vás rovno niekoľko tipov. Spoločne s herečkou Kristínou Vreckovou a influencerkou Kristi Dali sme sa vydali na vianočné nákupy do obchodného centra Nivy, ktoré ponúka všetko to, čo poteší aj to najnáročnejšie ženské srdce. 

Známe krásky začali svoju dámsku jazdu v Cuvée-čku pri kvalitnom proseccu, kde si stiahli aplikáciu Ahoj Nivy!, ktorá im potulky po obchodoch značne uľahčila. Spoločne s nimi sme sa potom vydali na skutočne výnimočné miesto, ktoré nenájdete v žiadnom inom centre. Hovoríme o SOM store, multibrandovom obchode s dizajnérskymi slovenskými a českými módnymi kúskami. 

Rovno odtiaľ sme sa s dievčatami vydali za darčekom, ktorý nepoteší len ženu, ale aj jej partnera. Naše pôvabné kočky si vyberali spodnú bielizeň v butiku Triumph, ktorý je známy ako kvalitou a perfektne sadnúcimi strihmi, tak aj sexi kúskami. Hneď vedľa nás sa potom doslova rozžiaril výklad obchodu Lotsi, kde sa ligotali nádherné šperky, ktoré pôsobia absolútne luxusne a potešia aj tých najnáročnejších, no zároveň okrem dizajnu očarili aj dostupnou cenou. 

 

A čo by sme to boli za ženy, pokiaľ by sme sa nezamerali aj na kvalitnú kozmetiku. Dievčatá stavili na celosvetovo známu značku L'Occitane, ktorá prináša tie najkvalitnejšie prírodné ingrediencie z Provence a zároveň počas vianočného obdobia poteší aj oko vďaka prekrásnym dizajnovým baleniam darčekových setov. 

Našou poslednou zástavkou bol Bio organic. Keďže zdravie je to najcennejšie, čo máme, členov rodiny môžeme rozhodne potešiť aj zdravými a nutrične vyváženými pochúťkami. Táto predajňa ponúka rozmanitý sortiment s rôznymi bezlepkovými, RAW, BIO či DIA dobrotami a takisto aj cukrovinky a čaje. No a čo by to bolo za dámsku jazdu, pokiaľ by sme ju neukončili beauty chvíľkou?

Naše dve krásne Kristínky si išli po nákupnej horúčke dopriať trošku relaxu a zverili sa do rúk vlasovým odborníkom z hairstylingového štúdia GIO, kde svoj babský večer zakončili úpravou svojej koruny krásy. Nuž, aj takto príjemne a komfortne môžu vyzerať nákupy, ak sa na tie svoje vyberiete práve do nákupného centra Nivy! 

 

Celú ponuku služieb a obchodov nájdete na nivy.com.

 

Advertoriál pripravený v spolupráci s NIVY centrum.