Presunúť na hlavný obsah

Krásna dcéra Milly Jovovich je vernou kópiou svojej mamy: Pätnásťočná Ever má našpliapnuté vysoko

Zahraničné celebrity

Podoba s úspešnou a nádhernou mamou je v tomto prípade nepopierateľná. Pätnásťročná dcéra Milly Jovovich nielenže vyzerá skvele, ale má aj veľký talent. Predsa len však chce byť v niečom úplne iná ako Milla. Nie pre to, že by ju ľudia porovnávali, jej dôvod je prekvapivý!

Má v sebe húževnatosť, silu a jasný cieľ - napredovať

Najstaršia dcéra obľúbenej herečky Milly Jovovich, vyzerá bez preháňania ako je klon. Už to dávno nie je to maličké dievčatko, ktoré Milla stylovala ako bábiku a naozaj sa zmenila. Podľa jej blízkych je mame mimoriadne podobná nielen po vizuálnej, ale aj povahovej stránke. 

Prečítajte siZa každým úspešným mužom stojí žena: Lionel Messi sa do manželky zamiloval ako chlapec, ich lásku znásobil bolestivý osud

Ever je mladá umelkyňa, ktorá len nedávno začala rozbiehať svoju kariéru, no už teraz je jasné, že o nej budeme veľa počuť. A to aj napriek tomu, že musí aj ona v Hollywoode prekonávať množstvo prekážok. Dnes už pätnásťročná herečka a modelka očarila režisérov a aj popredných návrhárov. 

Prvýkrát zaujala, keď sa objavila v Resident Evil: Posledná kapitola ako Alicia Marks. Stvárnila mladú Natashu Romanoff vo filme Black Widow z roku 2021. V roku 2022 si zahrá Wendy Darling vo filme Peter Pan & Wendy. No a v modelingovom svete sa objavila na titulkách Miu Miu, Vogue, v editoriáloch Vanity Fair, či Marie Claire.

Jej mama je na ňu patrične hrdá za všetko, čo dokázala a neustále ju podporuje vo všetkých snoch a víziách.

"Obdivujem tvoju húževnatosť a silu. Viem, aké ťažké je zladiť prácu a školu, najmä pre niekoho, kto od seba vyžaduje dokonalosť ako ty. Každý deň žasnem nad tvojou neúnavnou vytrvalosťou, aj keď sa zdá, že je toho na teba veľa. Mám ťa veľmi rada, Ever. Považujem sa za šťastného človeka, pretože zdieľam svoj život s tebou."

Pre Ever je mama vzorom, no predsa len chce byť v niečom iná ako ona. Túži vo veľkom preraziť vo filmovom svete bez toho, aby mala na sebe nálepku mena svojich známych rodičov. Chce získať Oscara a naozaj sa vzdeláva a pracuje na sebe, aby sa jej sen premenil na realitu.

Prečítajte siLáska nebeská po 20 rokoch: Do koho bol Hugh Grant počas natáčania filmu tajne zamilovaný?

Jej mama je vraj až príliš empatická, no ona má v sebe obrovský drive, silu a húževnatosť. Nechce plniť predstavy toho, čo iní očakávajú, ale toho, čo od seba očakáva ona sama. Na to, že je ešte len teenegerkou, vidieť, že má vo veciach jasno.